Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamik! Hogy vagytok?

Félidős kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Pocakotok nagy/látszik már? Hol fogtok szülni? Nemét tudjátok már?
2011. okt. 26. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia. 20.hetes vagyok, pocak szépen nő:) három kilót híztam.Győrben fogok szülni, és a nemét nem tudjuk . És te, hogy vagy?
2011. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia! Ma vagyok 19+5 hetes. Nem valami nagy a pocakom. Eddig 2 kg-ot híztam. De reggelre még az is le szokott menni. Meg a pocakom sem nagyon látszik olyankor. Kisfiunk lesz. Nyíregyházán fogok szülni. Néha már kezdek parázni ettöl az egésztöl.

A szüléstöl, utána, hogy babával mit fogok kezdeni. Meg ilyesmi gondolatok gyötörnek. Ti hogy vagytok ezzel?

És te kedves kérdező?

2011. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 19 hetes vagyok. Pocakom nincs olyan nagy, de már látszik... 1,5kg híztam. Nekem eddig úgy néz ki, hogy kislány lesz! :) Nagyon sokat mocorog, ami elég megnyugtató! A SOTE I.-be fogok szülni! Te hogy vagy?
2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21 hetes vagyok, második baba, ő is fiú, 2 hete derült ki. :)

A pocim hatalmas, sokszor van légszomjam, és séta közben nagyon szúr meg nyomódik a hasamalja, meg a csontjaim. Ezt és néha egy kis savtúltengést leszámítva nagyon jól vagyok, pörgök ezerrel, de ezt egy 17 hónapos mellett másképp nem i lehetne. :)

Székesfehérvárott fogok szülni.

2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4. újra.

Én eddig nem híztam semmit, bár van feleslegem, amvel indultam. Az első babámmal is csak 4kg-ot szedtem fel a 40 hét alatt. Remélem ez most sem lesz másképp, ráadásul a sok rohangálás igen-igen segít ebben. Vitamint szedek, mert van, hogy csak napi 2X eszem, mert elfelejtek... :S

2011. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én 20 hetes vagyok. Kisfiunk lesz. Akkor viszem a prímet a 4 kilómmal. 51ről indultam, most 55 vagyok. a pocakom olyan mintha nagyon nagyon jól laktam volna. :D mondjuk azért már egy idegennek is látszik, hogy nem a jóllakástól gömbölyödik. már 1 hónapja mozgolódunk, imádom :) mostanában a fejfájással küzdök, na meg néha a légszomjjal. :S
2011. okt. 26. 15:47
 7/19 A kérdező kommentje:

2.válaszoló kérdésére!

Nagyon szerettük volna a babát, 1. bébi, és meg is kellett dolgoznunk érte, mert nem jött azért elsőre, ennek ellenére engem is kerülgetnek a gondolatok, hogy hogy és mint lesz a továbbiakban és megmondom őszintén néha el is bizonytalanodom, hogy jól tettük e, mert félek, hogy nem leszek jó anya. :( mindent megfogok tenni azért hogy az legyek, de a gondolat a fejemben ott motoszkál, hogy mi van ha elrontom ezt vagy azt, vagynem így kellene csinálnom (már ezt akkor amikor már megvan a kicsi és tevékenykedek vele kapcsolatban).... nem tudom ez természetes e, vagy csak én parázom túl.

szülésnél csak a mellékdolgoktól félek (gátVARRÁS!, beöntés, katéter, nah meg a méhlepény....) maga a "nyomással" és szüléssel járó fájdalom annyira nem izgat. :)

2011. okt. 26. 15:53
 8/19 A kérdező kommentje:

jah és még 1-2 kérdés:

vásárlással, babakelengyével hogy álltok?

dolgoztok még?

2011. okt. 26. 15:54
 9/19 anonim ***** válasza:
19+2 napos vagyok. SoteII. fogok zsülni, és a doki tutira lányt mondott :). Pocakom már van, 1,5 kilót híztam, de vékony voltam nagyon. Ja, és nagyon ficánkolunk már :).
2011. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok. Mi még semmit nem vettünk, de már nézelődtünk árakkal kapcsolatban is. Nemrég tettem fel babakocsis kérdést, mert azzal nem jutunk dülőre, de egy kedves valaki linkelt egy jó boltato. És ott az első nagyon tetszik is nekem. Árban is jó. Már elő vettem a babakelengye listát. Elég hosszu, ugyhogy ha el mulik a mindenszentek beindulunk vásárolni. Eddig nem mertünk, de idáig probléma mentes a terhességem. Egyébként nekünk 3 -vre sikerült. Sokat szenvedzünk mi is.

És neked kérdező?

2011. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!