Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontos lehet a 18 heti UH-on...

NikiDávid kérdése:

Pontos lehet a 18 heti UH-on nem vizsgálata?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 18hetes UH-on, nem a sajat orvosom "vizsgál" nem is nevezném vizsgálatnak, a 12 hetesen azborvosom meghalgatta a szivhangot stb... ez meg 3 perc alat leszart.... de nem is az lenyeg mert mihelyst visza jön szabadsagrol a sajtom felkeresem! Azt mondta hogy ö lát vmit szoval fiu, nekem mutata képernyöt de semmit nem hogy a kukacot de semmit nem vettem ki belöle, lányok,hölgyek, én ugy erzem hogy kislány... most mitévő legyek? Mikor lesz a köv UH ?

2015. júl. 30. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvos tudja mit lát nyugi. Nekem is 19 hetesen azt mondták fiú, azóta még láttuk párszor, hogy tényleg fiú. 19 hetesen én nem láttam mit lát az orvos de ő a szakember nem én.

Nem tudhatom, hogy a saját dokid fog-e csinálni uh-t. A harmadik uh 30-32 hetesen szokott lenni ha nincs havonta magándokinál. De ha mennétek 4D-re akkor az lesz a következő.

2015. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően látják, akkor teljesen mindegy, hogy magán vagy nem magán az orvos, lehet látni, ennyi idősen már akár pontosan is, de azért ne vedd száz százaléknak.

Amúgy nálunk a következő uh anno 26 hetesen volt.

Nekünk 20 hetesen mondtak egy bizonytalan fiút, én végig azt éreztem, 33 hetes uh-n látta orvos legközelebb, mert volt olyan pózban, egyértelműen kisfiú mondtak, meg is mutatták, az is lett.:)

2015. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom h nem téved azert egy orvos, de vannak véletlenek, és maga ha azt nezzuk hogy olyan tüneteim voltak mint a lányoknál.... es valahol ugy erzem h kislány
2015. júl. 30. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiút éreztem az elejétől, üvegszámra ettem a savanyú uborkát, citromos vizet tudtam csak meginni, folyamatosan savanyút kívántam, hasam kissé csúcsos... Lám-lám, lányom lesz! Ezekre a babonákra nincs mit adni!
2015. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen én még néha most is hányok. Édességet kívánok. A hasam is állítólag lányos. Viszont a saját szemünkkel láttuk mi is 4D-n, hogy ő kisfiú lesz. :)
2015. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon éreztem hogy fiam lesz, kívántam az édességet, a citromos vizet, citromos fogkrémet használtam, volt, hogy savanyúsággal ettem a szilvalekvárt. Lányom lett. :)
2015. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 18. hetin már szinte biztos, hogy meg tudják mondani. Az, hogy te úgy érzed, le se szart, nem azt jelenti, hogy nem nézett meg rendesen: nekik elég egy pillantás, mert gyakorlott a szemük, percek alatt meg tudnak nézni mindent, ami fontos. Ez nem babamozi, hanem orvosi vizsgálat, értelmetlen lenne 15-20 percet szánni egy kismamára, mikor a töredéke alatt meg tud állapítani mindent.

Nekem még azt is mondták a 32. héten, hogy látják, van egy kis haja, mutatták is, de nyilván semmit nem tudtam belőle kivenni. :) Ha napi 20 kismamát vizsgálnék, nyilván jobb szemem lenne hozzá. :))

2015. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A válaszokat
2015. júl. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!