Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet különböztetni a...

Meg lehet különböztetni a folyást és azt, ha magzat víz szivárog vagy jön? mi a különbség? mindig fehér színű volt a folyásom, most viszont átlátszó és kicsit több mint szokott. válaszokat köszönöm 13hkm.

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet kapni magzatvízszivárgást jelző betétet


amúgy a magzatvíz teljes olyan érzés, mintha bepisilnél(csak nem tudod visszatartani és csorog)

2015. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete volt egy olyan,hogy szó szerint kibuggyant belőlem egy hatalmas adag színtelen,szagtalan cucc.Rögtön hívtam szülésznőm aki azt mondta figyelgetni kell és ha több jön irány a doki,de akár a felgyülemlett folyás is lehet az ami kiürül hirtelen.

Kicsit undi lesz de azt mondta még,hogy úgy tudom ellenőrizni még,hogy a magzatvíz sós ízű....szóval ha nem vagyok finnyás akkor nyaljam meg és ha erőteljesen sós akkor esélyes.Ha nem akkor folyás...

Tegyél be egy zsepit vagy valamit a bugyidba és figyeld,hogy ázik e.

25hkm

2015. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez így nehéz, mert nekem volt annyira bő folyásom a terhesség alatt (nekem a végén, olyan 37 hetes lehettem), hogy nem tudtam visszatartani és csorgott, és a bő folyás sok esetben jellemző a terhességre.

Én is azt hittem, hogy szivárog a magzatvizem. Én azt javaslom, hogy menj el az orvoshoz, vizsgáljon meg ő, mondja ki ő, hogy mi ez és mitől van, az a legbiztosabb.

A betét nekem nem vált be, csak jobban elbizonytalanított.

2015. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!