Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy mennyiségű folyás 13...

Nagy mennyiségű folyás 13 hetesen?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok, ma nagy mennyiségű fehér színű folyást tapasztaltam, kicsit megijedtem, nem volt sosem ennyi eddig. A folyás nem darabos, nem büdös és nem is viszket. Nemrég vett kenetet az orvos, negatív minden gombára, bacira, egyéb hasonló dologra. Aki tapasztalt hasonlót, tudna segíteni?
2015. aug. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, semmi rosszat nem jelentett. Annyit mondott az orvosom, hogy ez ilyenkor normális, jobban tisztul a hüvely, hogy védelmezze a babát. Nálam ez hullámokban jött elő, de szinte végig megvolt. Tisztaságit használtam minden nap. Makk egészséges lett a baba, és sosem volt gomba, baci vagy más gondom.
2015. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :)
2015. aug. 1. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak megerősítem, amit az első írt. Amíg nem viszket és nem szagos, addig normális. Én mindkét terhességem alatt végig betétet viseltem, annyira erős folyásom volt kétszer kilenc hónapig. Orvosnak szóltam, ő is mondta, hogy ez teljesen normális.
2015. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén, mint az elsőnél!
2015. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!