Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyálkás, sűrű, nyúlòs,...

Nyálkás, sűrű, nyúlòs, nagy mennyiségű folyás esetén lehet gond 17+4 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Nem egesz nap ilyen,de egynap egyszer jon ilyen nagy mennyiseg +a leirtak.

Egyebkent eddig nem volt problema.


2013. aug. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ameddig nem büdös, és nem barnás vagy zöldes addig nincsjen baj.

A terhesség előrehaladtával nőhetva mennyiség.

Ha nem viszket/büdös/vagy színes addig nem kell orvos.

De majd azért említsd neki!

33!+2hkm

2013. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fehérszinu,szaga nincs.

Koszi hogy irtal!

2013. aug. 11. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség végén volt gumi-szerű, ragadós, nyálkás, nagy mennyiségű folyásom. Mint utólag kiderült, egy gyulladást szedtem össze. Nem viszketett, nem fájt, és nem volt büdös sem. Azt hittem, nyákdugó. Hát, nem az volt. 10 nap antibigyó kúra lett az eredménye, 2 féle gyógyszerrel. Szerintem kérdezd meg az orvosodat, maximum vesz egy kenetet.
2013. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, pont ekkortájt. Megvizsgált az orvos, mondta, hogy minden rendben, ez nyilván az élettani, terhességgel járó folyás. Az elején vizes volt, aztán semmi, majd ez a fajta is megjelent, és most, a végén kevés, krém-szerű. Gondolom, mindenki más, de ne lepődj meg, ha változik.


39 hkm

2013. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem.majd akkor emlitem a dokinak,ha ez allandova valik. Koszonom :)
2013. aug. 12. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!