Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés? 31-32 hetesen...

Keményedés? 31-32 hetesen napi hányszor volt keményedésetek?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit sokallom, ami nekem van. Néha eltart 10-15 percig is és min napi 3-4-szer. Ez normális (főleg az időtartam)?
2010. márc. 7. 15:53
 1/6 anonim válasza:
Mi az a keményedés? :O
2010. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor keményedik a pocid. A méhed miatt. Olyan feszítő érzés. Nekem az első gyermekemnél fel sem tűnt, de most nem lehet nem észre venni. Néha olyan sokáig eltart.
2010. márc. 7. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat keményedtem, sőt görcsöltem is 32-33 hetesen, be is fektetett a dokim a klinikára, ugyanis ezek miatt elkezdett kinyílni a méhszájam. Szedsz magnéziumot? Nekem a MgB6 4x2 is kevés volt, Magnesi Citrici-t vettem és abból napi 2 szem megoldotta a problémát. Pihensz eleget? Az is segít rengeteget.

38. hetes KM

2010. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy ekkora gond lenne? Nem igazán tudok pihenni, mert a nagyobbik gyermekem mostanában sokat volt

beteg. Remélem most már kigyógyul. Immunerősítőt adunk most neki.

Sokat voltál kórházban?

2010. márc. 7. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem görcsölsz mellé, akkor nem lehet gond. Engem is csak a nyíló méhszáj miatt fektetett be. Egy hetet voltam, utána a 37. hét elejéig még itthon is feküdnöm kellett, de azóta már mindent csinálok. Ne aggódj, szerintem ez még belefér, max. említsd meg az orvosnak amikor legközelebb mész. És nézess méhszájat is, ha nem csinálná automatikuisan.

Kellemes babavárást. :)

2010. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap épp görcsöltem is egyszer, de ma még nem. Remélem nem lesz gond. Jó babavárást neked is. Köszönöm a segítséget.
2010. márc. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!