Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jaj csajok a szívem szakad...

Jaj csajok a szívem szakad meg, terhes vagyok és az apuka nem tudja h akarja e. Többi lent?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval próbálom röviden leírni. Több hónapja nem védekeztünk, mert szerettünk volna babát.. És most h össze jött ő azt mondja h át kell gondolni h megtartsuk e... (anyagilag nem probléma) nem értem h miért csinálja ezt velem, ő mondta h alig várja h apuka legyen, hogy egy picit fogjon a kezébe (hozzá teszem h nekem van egy gyerekem mástól, aki szintén terhessen hagyott el) rettegek hogy újból be következik :(

Lehet h csak ideiglenes be pánikolt?

Ő olyan könnyen van ezzel h ha nem oké vmi akkor elvetetjük... Őszintén szólva nem lenne szívem rá, de félek..

Tudom h szeret minket, de akkor miért kell azon gondolkodni h megtartsuk e?? Ha ennyire szeretett volna babát nem mondaná ezt ;( jajj annyira ki vagyok :(



2015. aug. 3. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon Boldog vagyok :D egy nagy csokor virágot vett és mondta h ne haragudjak rá, csak túl hirtelen érte ez és még nem volt ilyen helyzetben ..

(mert tényleg még a boltokban is szokta nézni a kis baba ruhákat, meg kis babákat h milyen édesek)


Szóval hálistennek tényleg csak pánik volt, és én rám is rám hozta a frászt


Azt mondta nem is engedné hogy elvetessem az ő vérét, babáját.

Alig várom h láthassuk már uh-n a kis csöppségünket, biztos megfog hatodni ő is :)))

2015. aug. 4. 11:08
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó szívvel ajánlom neki: [link]


Ha nem vagytok budapestiek, akkor is keressétek a hasonló csoportokat, sokat tudnak neki segíteni, hogy ilyen többé ne forduljon elő!


Sok boldogságot nektek!

2015. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy így alakult. :) Úgy reméltem, hogy csak pánik volt. És az külön jó, hogy magától beismerte, hogy nem viselkedett épp a legszebben veled.


Sok boldogságot a babához!

2015. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Szia kedves kérdező!Sajnos nem egyedüli eset a tiéd,de legalább nálatok megoldódott.Mintha az én történetemet írtad volna le,ugyan ez a helyzet nálunk.4 napja teszteltem pozitívat,tervezett várt babának indult.3 hónap próbálkozás után össze is jött,majd ugyan így reagált a férjem mint nálatok,de sajnos nálunk nem változik a véleménye,amivel sajnos már az én kedvemet is elvette az egésztől.Nagyon durva!!Nem is számítottam rá.Nekünk már van egy 5 éve kisfiunk és rájött,hogy nem akar előröl kezdeni mindent+anyagi dolgok stb.Sorolhatnám a kifogásokat!!Na de hát akartuk most itt van és még se!!
2015. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!