Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen is szinte hason...

25 hetesen is szinte hason alszom. Lehet gond?

Figyelt kérdés
Sokszor rúg, igyekszem tekintettel lenni rá, de félálomban nem mindig sikerül. Nem lehet baja tőle?
2015. aug. 3. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Védi a hasad, a magzatvíz, a méhed és még ki tudja mi :) Semmi gond nem lesz, használd ki, amíg még tudsz hason aludni :)
2015. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

27 hetes vagyok,én is alszom még hason.

A babát magzatvíz veszi körül, ami víz, tehát fizikai tulajdonságainak egyike hogy sűrűsége miatt nem nyomható össze.

A méhről és hasfalról nem is beszélve.

Nem lesz baja.

2015. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod és le fogsz szokni róla, amikor már kényelmetlen lesz, mert nagyon az lesz :)
2015. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokáig aludtam hason.. amíg kényelmes volt. Ha már nem az, úgyse erőlteti az ember.
2015. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Annapannaanna válasza:

30 hétig hason 39 hetes vagyok végén


Semmi baja manónak

2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

28. hétben tartok, csak hason tudok jót aludni :D

Nem nehézkedek rá, terpeszbe van a lábam, így az egyik térdemen van a súlypont , így kényelmesebb is.

2015. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!