Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+2 napos vagyok. Nem érzem...

19+2 napos vagyok. Nem érzem a magzatmozgast. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer éreztem olyat éjszaka mintha valaki simogatna belűlről. Ez volt kb 4 napja azota nem nagyon éreztem semmit
2015. aug. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? Mert még pici, azért nem érzed.
2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még picike a babád, a helyezkedésétől függ, hogy mennyire érzed. Eleinte nekem is volt olyan, hogy napok maradtak ki.
2015. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hol a lepény. Mellső lepénynél később érezni.
2015. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj! A 20. hét körül lehet érezni először, de az első néhány alkalommal csak nagyon finoman, és napok is eltelhetnek, mire megint érzed. Nekem olyan volt, mintha apró szappanbuborékok pattantak volna szét a hasamban. Nincs semmi elkésve! Minden jót!
2015. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most írtam egy ilyen kérdéshez. Azért nem érzed mert még nagyon picike. Sokat mozog egész nap,csak még jól el tud bújni. Akkor érzed amikor "előjön" és úgy mozog. Én a 16. hét végén éreztem először mintha pici pillangó a szárnyával csikizett volna,vicces volt. Aztán volt bő 1 hét kihagyás amikor éppen hogy éreztem,sőt volt olyan,hogy egyszer sem éreztem egész nap. Valóban,az első babánál kb. a 20. héten érzik először,de nekem is első babám és már ilyen hamar éreztem. Majd fogod a 30-32. héttől minden egyes rezdülését érezni :) Hiába csodálatos érzés amikor mocorog,de megváltás lesz minden mozgás mentes perc :)
2015. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én a 16. héten éreztem először és utána 1 hétig semmit, majd megint jó pár napig éreztem. Most, az elmúlt napokban volt, hogy 2-3 nap semmit nem éreztem, ma viszont megint. 19 hetes és 3 napos vagyok. Ne aggódj, igazuk van az előttem íróknak, még picike. Van ismerősöm,aki csak a 20. hét környékén érezte meg.
2015. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!