Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Brendonban mennyire tapadóko...

A Brendonban mennyire tapadókorongok az alkalmazottak, hagyják szegény vásárlót a saját útján menni? Vagy mindenképp nyomják a süket dumát vásárlás közben és jönnek velem mindent megnézni és kínálgatni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig két Brendonban jártam, sehol nem tukmáltak, ha akartam valamit én mentem oda, akkor készségesen segítettek.
2015. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapadókorongok :D

Én amelyikben voltam, ott nem piszkáltak. Hagytak nézelődni. Ha valamivel nem igazodik el a vásárló, úgyis kérdez.

2015. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Uramisten, te se vagy egyszerű eset....
2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ahol én voltam, ott annyira nem voltak tapadókorongok, hogy szabályosan meg voltak sértődve, ha kérdeztem valamit, mert abba kellett hagyni a beszélgetést.
2015. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Vaci útiban voltunk, és pont az volt a gondunk, h nem hogy nem tapadtak, de elég nehezükre esett segíteni is. A harmadik hölgy volt hajlandó megmutatni amit kerestünk.
2015. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve havonta 1* 2* tuti megyek a budaörsi üzletükbe. Mindenki kedves, normális. Ott vannak, ha kell, de sosem voltak a sarkamban vagy ilyesmi.
2015. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki városban lévő Brendonban szoktam vásárolni, ahol már látásból ismerik az embert. Amikor belépek, egyből megkérdezik, hogy segíthetnek-e és nagyon készségesek, udvariasak, egyébként hagynak nézelődni.
2015. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mi voltunk, ott segítettek, ha kértük, de engedtek nézelődni is. Mondjuk én még sehol nem jártam úgy, hogy ne engedtek volna a saját utam járni. Egyszerűen el kell mondani, hogy szeretnék körbe nézni, köszönöm a segítséget, ha szükségem lenne még valamire, akkor keresni fogom. Ennyi. Eddig még mindenki értett a szép szóból. Határozottnak, de kedvesnek kell lenni, és akkor a "tapadókorong" békén hagy.
2015. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Brendonban én attól kapok agyf.szt, hogy állandóan anyukának szólítanak. Én se szólítom őket eladónak...
2015. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már elég sokszor.

Köszöntek, megkérdezték, h tudnak-e segíteni. Amikor mondtam, h köszönöm, nem, akkor ment másfelé. Amikor meg kértem a segítségét, nagyon kedvesen segített.

Engem az se zavart, h anyukának szólított.

2015. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!