Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a haskeményedés?

Mi az a haskeményedés?

Figyelt kérdés
Mindenhol írják, hogy haskeményedés meg keményedik a has, de fogalmam sincs, hogy amit néha érzek az az, vagy más. Nekem akkor van, amikor nagyon sokat ettem/ittam/fel vagyok fújódva, mert akkor olyan keményebbnek érzem és feszül a bőröm, de ahogy az emésztés halad a maga útján, ez oldódik. Gondolom nem ez a keményedés... de nem tudom igazából mi az vagy mikor jelent problémát.

2015. aug. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy? :)

Ezt máshogy nem lehet elmagyarázni, tényleg megkeménykedik az egész hasad, mintha brutál módon fel lennél fújódva vagy ilyesmi. De ha jelentkezik, nem fogod összetéveszteni semmivel, egyértemlű lesz, hogy ez az :)

2015. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, 27 hetes. De a fent leírtakon kívül nem tudom, hogy éreztem-e már valódi keményedést. Ezért is kérdezem, hogy mi az :)
2015. aug. 4. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudpm megfogalmazni. Megkeményedik az egész has. Nekem nem volt tul kellemes érzés, de nem is fájt. Ilyenkor rossz volt mozogn is. Mikor megkeményedett a hasam, mindig lehetett látni, hogy épp hol fekszik a baba, mert ott volt eg nagy pup. Nincs köze ahhoz, hogy mennyit eszik az ember, nem a kajátol keményedik meg :)
2015. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még 3-4 hét és egyérzelmű lesz :).és se tudtam először hogy az e, mert feszített, de nem volt kellemetlen. És barátnőm mondta hogy fáj kellemetlen. Aztán olyan 32 hét körül mostmár ha keményedik akkor bizony fájni tud :) volt már hogy összeszorítottam a fogam.:) egyébként tényleg azt érzed hogy bekeményedik az egész, befeszül, mintha nyomná ki magát tiszta erőből a babád :)
2015. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remek... "jól hangzik" Akkor nem siettetem a dolgot. :)
2015. aug. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!