Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 11 hetesen...

Az normális, hogy 11 hetesen még nem kaptam igazolást a terhességemről?

Figyelt kérdés

nem tudok menni a kiskönyvemért, lassan itt a 12 hetes uh ideje is.

magándokihoz járok, egy nyamvadt papírt nem kaptam még tőle, sem leletet, sem uh eredményt, semmit!


Miért? Még nagyobb is a babám a koránál, elvileg minden oké, az első vérvételen is túl vagyok....


2015. aug. 5. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Kértél tőle bármilyen papírt? A kommunikáció csodákra képes!


De kereshetsz másik orvost is, mert bármilyen vizsgálat van, mindenről kell legalább egy ambuláns lapot adniuk - akármilyen orvos, akármilyen vizsgálat.

2015. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi....

Nem első babám, így tudom mi-hogyan működik, ezért is furcsa, mert ilyen mégnem történ velem.

Az előző terhességeimnél más dokim volt (szintén magán) ott KÉRÉS NÉLKÜL adta a paírokat.


Nem gondolom, hogy nekem KÉREM KELLENE...


Az oké, hogy 6 hetesen még nem, na de 11 hetesen???

2015. aug. 5. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is magándokihoz járok, soha nem ad egy nyamvadt papírt sem, pedig hetente otthagyok nála 15 000 forintot. Sőt még egy uh képet sem kaptam a babáról. A védőnő állítja ki a kiskönyvet, én elmentem hozzá a 10 hét környékén és azonnal kiállította.

2015. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

NA, akkor nem vagyok egyedül...

Tudom, hogy a védőnő állítja ki, de vinnem kell egy papírt a nőgyógyásztól amin rajta van a terhesség kora stb...


Na mindegy...meglátjuk mi lesz :) Az a lényeg, hogy baba van :)

2015. aug. 5. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kéred, azt feltételezi, hogy a védőnőtől megkapod a kiskönyvet. Van, akinél nem kell kérni, de pl. ultrahang képet én is külön kértem, hogy adjon. Leletet, vizsgálati eredményt nekem sem ad, mivel a kiskönyv arra van, hogy abba legyen felvezetve.
2015. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a munkáltatónak a terhességről az igazolást is külön kellett kérnem, magától csak megemlítette, hogy van, de akkor kaptam, amikor szóltam érte, hogy szükségem lenne rá:)
2015. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg TB alapon járok SZTK-s terhesgondozásra, eddig egy fillérembe nem került. Mindenki hülyének néz miatta, pedig nagyon lelkiismeretesek, minden alkalomal kapok ambuláns lapot a vizsgálaton történtekről, pecsételik szorgalmasan a kiskönyvemet, a kórház ingyenes ultrahangján nyomtatnak fényképet, a nőgyógyászaton meg az orvosom kimerevítette a legjobb szögben a képet, hogy le tudjam fényképezni a monitort telefonnal (ott nincs nyomtató).


Biztos, hogy a megfelelő orvosnál vagy, ha a pénz ellenére is így áll a paciensekhez?

2015. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Jó neked. Engem az Sztk-ból elhajtottak, hogy nem is vagyok terhes, meg hogy tuti elvetéltem, vagy méhen kívüli vagyok, két hét kalamajka után kerültem egy kórházba egy doktornőhöz, aki végre megállapította a terhességet. Csak utána finoman közölte, hogy akkor magánrendelő. És sajnos veszélyeztetett lombikos vagyok, így gyakran kell menni, és egy rohadt gyógyszerért vagy egy igazolásért is csengeti kell nem keveset.... (ja és órákat várakozni, mert nincs időpont.... ) És sajnos lenne hova tennem ezt a pénzt, de hát az sztk-s dokikhoz, hogy menjek ezek után????

2015. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as hol éltek, hogy ennyire rossz a helyzet? Hátha tud valaki a közelben korrekt TB-s orvost, akihez tudnál járni. A szabad orvosválasztás okán nem vagy kötve a lakhelyed szerinti rendelőhöz.
2015. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18. Kerület. Most jött két fiatal női doki. Lehet megnézem őket. Mert a magán dokim messze is van és sokba is kerül.
2015. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!