Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Mi van velem?...

Ez normális? Mi van velem? Tudnátok valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom arra,hogy gyerekünk legyen a párommal. És most bele is vágtunk. Jelenleg 8 hetes vagyok. De néha kétségeim támadnak,hogy biztos,hogy akarom-e. Ugyanakkor félek,hogy rossz anya leszek és nem fogom tudni megadni neki mindazt amire vágyik.

Nem tudom mit csináljak. Más is volt aki így érzett. Miért gondolok néha arra,hogy mégse kellett volna még belevágni? Elfog múlni?


2015. aug. 1. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni. :) Ne aggódj, jó anya leszel! Egyébként sem lehet tanítani az anyaságot, már olyan értelemben, hogy ki mitől, és milyen módon lesz jó, vagy szuper anya! :) Nyugi, minden rendben lesz!
2015. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óriási felelősség amitől normális, hogy az ember néha megijed. Nem, nem fog elmúlni. Utolsó 2 hónapban vagyok és sokkal jobban félek attól, hogy nem leszek jó anya, mint az elején tettem. Persze nincs bennem az az érzés, hogy mégsem kellett volna még belevágni, de tele vagyok aggodalommal, hogy minden rendben lesz-e a hátralévő időben, a szüléssel és a neveléssel is.
2015. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, csak nyugi!
2015. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy időre el fog múlni :) én pozi teszt napján éreztem ezt, majdnem 3 évet vártunk a fiúnkra. utána csak élveztem a terhességet, majd olyan 35hetesen, akkor a szüléstől is bepánikoltam, majd mikor a kórházból haza jöttünk, akkor estem kétségbe, hogy én ezt nem akarom. 3 hétig ha egyedül voltam a fiammal, pl szoptatás, szinte mindig sírtam, olyan "kihasználtnak" éreztem magam. persze közre játszott némi depi, a kialvatlanság, a megfelelési kényszer...stb. de miután a férjem visszament dolgozni, szinte elszállt minden kétségem hogy jól csinálom e. sajnos tápszeres lett a fiam elég hamar, de nem bánom mert igazából onnantól érzem magam jó anyának. most már lassan 1 éves, vidám, okos, ügyes kisfiú, semmi pénzért nem adnám, és tudom hogy jó anyja vagyok még ha nincs is előttem példakép, és nem a nagy könyv szerint vagyok, és (sajnos) nem hangoztatja ezt nekem senki, akkor is ránézek a fiamra, mosolyog, átölel...

hidd el elmúlik amit most érzel. csak próbálj a szép részére koncentrálni ne arra milyen nehéz lesz az elején.

boldog babavárást :)

2015. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ên úgyan úgy voltam mint te.Meglàttam a tesztet két csíkkal,és be pànikoltam.De elmult.Boldog anyuka...
2015. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!