Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mentetek el először...

Mikor mentetek el először orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ezelőtti hét szerdán csináltam 3 pozitív tesztet délután és az est folyamán. Ezen a héten elakartam menni orvoshoz, hogy nagyjából átbeszéljük a dolgokat és adjon vizsgálatra időpontot. Mivel párom ragaszkodik egy dokihoz, akinél a lánya született régebben ezért majd hozzá megyek. Úgy volt, hogy ma, aztán üzente a doki, hogy amúgy sem vizsgálna meg. Meg elvileg majd hív telefonon. Meg kell várnom a második menzesz kimaradást és utána kapok majd valamikorra időpontot azt is üzente...
2015. aug. 5. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:O Nem vizsgálna meg? Meg kell várni a 2. kimaradást? :O

Én megcsináltam a tesztet, pozitív lett, aztán másnap elballagtam a rendelőbe. Én szerettem volna mielőbb tudni, hogy minden ok-e.

2015. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ezt üzente :( És még személyesen nem is ismerem ugye.

Viszont ha én csak utána kapok időpontot akkor már olyan 8-10 hetes leszek....

Neked mit mondtak amikor elmentél vizsgálatra? Minden rendben volt? Látták rögtön?

2015. aug. 5. 12:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Nezd azt mondjak hogy 6-7hezesen erdemes orvost felkeresni amikor mar van szivhang.

En ezzel csesztem rá!

6hetesen bevereztem,es most varpm a csodát hogy mi fő holnap torteni😞 jo vagy rossz dolog?


Sztem 4.5.heteaen elmehetsz azt mar latni fogja az orvos hogy terhes vagy...es azt is hogy esteleg kell e válni hormon pótlás gyógyszert szedned.

Addig is kezd el az elevitet es a magnab6szedni!

2015. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Válassz magadnak orvost! Neked kell eldöntened és ne a párod mondja meg, mert ott szült az előző asszony.

Ha ilyen sok betege van, hogy nem ér rá, menj máshoz. Mi az, hogy ő ragaszkodik hozzá? Ő szüli meg a gyereket is talán?

2015. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mert szerinte Ő az egyik legjobb doki.

Az én dokim akihez jártam mindig magánrendelésre Ő Kistarcsára vinne szülni, az pedig azért nekem messzebb van, mint itt Budapesten belül....

Én is csak ezt szeretném tudni, hogy minden rendben van-e vagy kell-e szednem valamit stb

2015. aug. 5. 12:39
 6/14 A kérdező kommentje:
Elvileg 6 hetes vagyok most...
2015. aug. 5. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:

6hetesen Menj nyugodtan mas orvosshoz!ha Ennyire nen foglalkozik veled ezután sem fog.nem biztos hogy a kedves parod es az ex feleség az orvos kedvence volt. Ha az lett volna akkor kedvesen azonal jőjön be holgyem egy vizsgálatra de helyete lerázot!


Menj mas orvoshoz valoszinu szívhang mar lesz ha nem akkor se kell megilyedni legfeljebb egy het múlva vissza hív ujra vizsegalatra.

Szinte senki se var a 2menstruacio kimaradásaig....

2015. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te mindenben ennyire önállótlan és megalkuvó vagy?


A NŐ választ szülészorvost magának és nem a férfi. A te tested, neked kell bizalmi viszonyt kialakítanod vele, és még sorolhatnám. Ez olyan, mintha te határoznád meg a férjednek, melyik urológushoz mehetne rektális vizsgálatra, röhejes. Megmondanám neki, hogy a kérése irreális, ráadásul a doki hozzáállása eleve nem szimpatikus, ezért mást keresek. Ééééés pont.


4+3-n mentem először orvoshoz. Oka volt. Megvizsgált, és elbeszélgettünk, nagyon hasznos dolgokról.

2015. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyrészt az én magándokim szabadságon van és csak augusztus 18-án jön haza, másrészt nagyon szívesen választanám őt, akinél szülök, de nekem Kistarcsa messzebb van, mint Budapesten belül bármelyik kórház.

Így is úgy is másik dokit kell keresnem, párom me mivel jót akarna nekem és a babának azért mondta ezt az orvost. Bár így higgyétek el nekem sem a legszimpatikusabb.... sőt

2015. aug. 5. 13:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ezek után biztos nem fogadnám fel. Akkor sem vizsgálna meg ha valami történne? Ez nem egy jó hozzáállás.

6-7 hetesen már nem árt szerintem. Elméletileg 8-9 hetesen sem késő az igaz de minek addig várni vele... de szerintem akkor sem ez a gond. Inkább az, hogy fel fogja venni a telefont ha baj van vagy majd amikor beindul a szülés? Vagy majd akkor is azt mondja, hogy úgy sem vizsgál meg?

Szerintem menj sztk-ba amíg szabin van a te dokid. Ha visszajön meg elmész hozzá.


Amúgy én kerek 6 hetesen voltam, már volt pulzálás is.

2015. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!