Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megtudtátok, hogy...

Mikor megtudtátok, hogy várandósok vagytok, mikor mentetek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
A héten tudtam meg, hogy babánk lesz. Ilyenkor mi a teendő? Természetesen már nagyon vártuk, és leírhatatlanul örülünk neki! :)

2014. márc. 13. 15:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én megvártam a 6.hetet és csak utána mentem el. Már ott pulzált a piciként szíve :)


Felesleges hamarabb elmenni.


Ha a héten derült ki, akkor most vagy 4 hetes, tehát szerintem csak április első hetében menj dokihoz!

2014. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hány hetes lehetsz? Én 6 hetesen mentem rögtön a pozitív teszt után, mert fogalmam sem volt, hogy hány hetes lehetek, mert nem menstruáltam már egy éve, csak csináltam havonta tesztet. Azt mondják 6 hét előtt nem érdemes menni.
2014. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én is 4-5re tippelek, inkább 5re, mert 2 hete késett kb. a menzim. Csak azt hittem ezért késik, mert nem volt pém... :)
2014. márc. 13. 15:41
 4/27 A kérdező kommentje:
* azért
2014. márc. 13. 15:42
 5/27 anonim ***** válasza:

Húhh.. egy picit nehéz kérdés :)

Külföldről jöttem vissza éppen azzal a gyanúval, hogy terhes vagyok. Azon a héten csináltunk is egy tesztet a párommal akkor kb. 3 hetes lehettem és a rákövetkező héten mentem el két csík tudatában az orvoshoz, hogy erősítse meg a tesztet. Ez volt a 4. héten tehát. A 6. héten visszahívott és már volt szívhang.


25 hkm

2014. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám, hogy egy másfél hetet még várj vele. Én 6+4 hetesen mentem először, volt szívhangja és le is mérte a doki, hogy 0,73 mm.:)
2014. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: én egy kicsit későn kapcsoltam, 11 hetesen mentem el először. Természetesen nem ez a követendő példa, szerintem te 1-2 hét múlva már elmehetsz nyugodtan, akkor már szívhang is lesz, és látszani is fog rendesen a pici :)
2014. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%

12 hetesen az amúgy is esedékes első vizsgálatra

sőt a 2ik gyerekkel 16 hetesen mentem elsőre


nem sok értelme van 10 előtt menni ......és ha elvetélsz ?

2014. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már utolsó, de hogy lehet ilyen negatívnak lenni? Mért vetélne el? Azzal meg nem tesz semmi rosszat, ha 6.-7. héten elmegy egy ultrahangra. Én sem bírtam volna 10 hétig várni.
2014. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

6.hét után mentem,már volt szívhang.

Két ok miatt érdemes elmenni még 10.hét előtt.

1.Doki megnézi ultrahangon,hogy jó helyre ágyazódott-e be.A méhen kívüli terhesség nagyon veszélyes.

2.Ha el is vetél,akkor is jó,ha megnézik,hogy teljesen kiürült-e vagy műtét kell a teljes tisztuláshoz.

2014. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!