Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar olyan valakinek,...

Volt mar olyan valakinek, hogy a teszt nem mutatta ki a 4 hónapos terhességet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Nekem csak a 3honapban mutata ki a terhességet mert nem termelt annyi hcg szintet a gyerek hogy pozitívat teszteltem volna.

Orvosnál voltam mert terhességi tunetem volt(tudom erdekes)de nnegativ tesz menstruáció sem volt.

Orvos megallapitotta 3h.terhes vagyok .Utanna teszteltem meg egyek a cleaurblue digitális tesztel es akkor jott ki pozitiv+3

2015. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első, 3 hetes vagy 3 hónapos?? Nagyon nem mindegy!

A clearblue heteket számol nem hónapokat... +3 az kb 5 hetes terhesség nála.

2015. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elképzelhetetlennek gondolom ezt, ha a teszt nem rossz, hibás.

Inkább késői peteérést vagy sumákolást mondanék, mint hogy 2 hónapos, több ezres hcg szintet egy 25-ös teszt ne mutatna ki ordítva.

2015. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én sem hiszek ebben.

Annyi idő elteltével lehetetlen, hogy a teszt ne mutasson semmit..

De vannak akik ezt cáfolják.. Hát nem tudom, amíg nem látom addig nem hiszem el. :)

2015. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csildikó válasza:
Nekem MINDIG azt mutatta ki, ami valóban voltam. Ha terhes voltam, azt,(bármilyen kicsi) ha nem, akkor nem.
2015. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!