Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt ilyen, normális?

Másnak is volt ilyen, normális?

Figyelt kérdés

Éjjel mikor felébredtem, elmúlt a mellfájás. Nagyon megijedtem... Reggel picit éreztem, ha hozzáértem, most már megint nagyon fáj. Ez az egyik, a másik, hogy a derekam is néha-néha magyon fájogat, max. 1-2 órára. Nem is a derekam, inkább a keresztcsontom.

Jelenleg elmúlt. Ez normàlis már 5 hetesen?

Magnéziumot szedek egyébként. Ja és ülőmumkát végzek... Tudom ez se tesz jót napi 8 órában.


2015. aug. 6. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Figyeld magad kevésbe, mert a végéig megőrülsz. Ha nincs erős görcs vagy vérzés, semmi gond. Lazíts! Nem lesz bajod a munkától sem.
2015. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, lazítsak.. Csak egy vetéléssel előttem nehezebb....
2015. aug. 6. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem korai a magnézium? Orvos javasolta vagy csak elkezdted szedni?

Én a 34. hétig napi 8-10 órát ültem a számítógép mögött, emellett 100 km-t utaztam. Egészséges terhesség esetén ez nem okozhat gondot.

2015. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne korai? Az elején erősen görcsöltem, ezért szedem.

Mivel már volt vetélés, próbálom ezáltal lazítani az izmokat, és a mg mit árthat?

Múltkor nem szedtem...

2015. aug. 6. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális, az ülőmunkától egyenlőre semmi bajod nem lehet. Azért írtam, hogy egyenlőre, mert az én édesanyám rákényszerült a varrásra 7-8 hónapos terhesen, mert nem tudtunk volna megélni. Persze nevelőapámnak nem jutott eszébe, hogy hoppá! Talán segíteni kéne a feleségemnek...

Emiatt, a varrás miatt a húgomnak a bal lába egy picit félre állt, vagy nem is tudom pontosan mi volt vele, a lényeg, hogy mára már semmi baja. Azért szörnyű, hogy vannak ilyen emberek akik még segíteni sem képesek.

Másik sztori: Takarítottunk és én még akkor nem tudtam rendesen porszívózni. Anyukám 9 hónapos terhes volt és én nem tudtam volna azt megcsinálni de nevelőapám csak heverészett a fotelban filmet nézve ücsörgött...

Senkinek nem kívánok ilyen nevelőapát...

2015. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!