Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ hogy kinek mikor...

Mitől függ hogy kinek mikor fordul ki a köldöke?

Figyelt kérdés
Most láttam egy pocakos kérdést,ott akkora hasa van a kérdezőnek mint nekem kb,de neki még bent van a köldöke,nekem viszont már a 20 hét körül teljesen kifordult.
2015. aug. 7. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alkati dolog, nekem egyáltalán nem fordult ki.
2015. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Nekem sem fordult ki.
2015. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi,sajna mivel kint van,igy érzékeny ha hozzáér ruha,vagy bármi....akkor ilyen alkat vagyok.:((
2015. aug. 7. 07:51
 4/11 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nekem hatalmas hasam volt, de nem fordult ki a köldököm. Így azt mondom én is, hogy alkati dolog!
2015. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is alkati kérdés lehet.

Nekem sem fordult ki egyszer sem (4 terhesség)

2015. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tuti alkati dolog..Én még csak 22 hetes vagyok, de biztos vagyok benne h nem fog kifordulni, amit nem is bánok. Nagyon mélyen ülõ köldököm van, alapból sem látok bele, csoda lenne ha kifordulna.
2015. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem is mélyen ülő(volt) aztán mégis kifordult:(
2015. aug. 7. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Hm... :( Hát nem tudom, gondolom terhesség után visszarendezõdik. Kellemetlen lehet. De nekem még mindig nagyon mélyen van, nem látom az 'alját'. a 22 hkm
2015. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kellemetlen,de visszament szülés után,de érzékenyebb maradt:(
2015. aug. 7. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, és nem csak hogy nem fordult ki a mély köldököm, hanem szép formás pocakom sincs, úgy néz ki mintha a köldök behúzná, vagy nem tudom, de másoknak szép kerek pocakja van, nekem meg van középen egy vágás.
2015. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!