Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kezdhetett el felrohanni...

Miért kezdhetett el felrohanni ez a sok kiló?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok, 24. hétig 3 kiló jött fel. Sokkal kezdtem, mert 90 volt a kezdő súlyom, de ma ráálltam a mérlegre és 98-at mutatott. Egyszerűen nem értem. Fehér lisztes kaját alig eszek, inkább teljes kiörlésűt, Sok vizet iszok, néha lecsúszik 1-1 pohár üdítő, de úgy érzem, nem viszem túlzásba.Dög meleg van, 2-3 naponta megeszek egy jégkrémet, ill. elég sok dinnyét mostanában. Vizesedek is elég rendesen, mert a kezeimen is sokszor látom, bokámon is, meg szinte mindenhol, de ennyi lenne a víz?? Totál kibuktam most, hogy mennyi lesz a végére :( Az emésztésem újabban egész jól működik, van, hogy napi 2-3x is vagyok wc-n, tehát nem gondolnám, hogy az a gond.

A baba 1,5 héttel nagyobb a mérések alapján, minden ok vele.


2015. aug. 10. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

23 és 27 hetes korom között nekem annyi jött fel, mint addig összesen (3-3 kg). Én akkor kezdtem vizesedni. Ami azóta sem lett rosszabb, 32 hetesen is ugyanannyi voltam, mint 27 hetesen. Igaz az étvágyam eléggé elment.

Ja egyébként nekem csak a bokám vizesedik, úgy volt a hirtelen 3 kiló. Gondolom neked több a víz, ha már a kezeiden is látod. Sok az kilóban, hidd el.

2015. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is vizesedek, a 36. hét végére 20 kiló plusznál járok, és senki nem akarja elhinni. Én se nagyon látom nyomát, csak a combjaimon és a csípőmön, de a bokáim nagyon be vannak dagadva, és az utóbbi napokban már a kezeim is. Nekem is az a gyanúm, hogy ez a víztől van, sajnos ez a rohadt meleg ezzel jár. :(
2015. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én sem látom magamon és más sem. A régi ruháimat hordom, 1-2 nadrágom van, ami nem jön fel rám, vagyis feljönne, de nem lenne kényelmes, így mellőzöm.
2015. aug. 10. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
2-3 naponta jégkrém, sok dinnye, néha cukros üdítő..Ember, gyakorlatilag cukros cuccokon élsz, jóhogy hízol!!!
2015. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
A huszas hetek végén nagyon elkezd nőni a baba, és a szervezet is tartalékol. Én minden nap megmérem magam, de azt vettem észre, hogy mostanság egy pohár víz is rajtam marad (én még csak 25 hetes vagyok). A dinnyében tényleg nagyon sok cukor van, én nem merek csak pár falatot enni.
2015. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem a dinnyét nagyon visszafogom mostmár. Sokszor egy nap 2x eszek max, akkor sem töménytelen mennyiséget, és ezért tartom soknak a 3 hét alatt az 5 kilót. Remélem még nem késő és letudom lassítani a hízást :(
2015. aug. 10. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:

4es, te totál hülye vagy...


kérdező! a víz nagyon sokat tud nyomni, szerintem csak az a hibás :)

2015. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 34hetes vagyok...és én is volt hogy egy hónap alatt 4kg híztam asszem a 23-27között. Most plusz 10kg-nál járok..de vizesedek..dagad az ujjam..bokám alig látszik a lábujjaim is be szoktak dagadni...főleg ilyen melegbe...pont ma voltam védőnőnél és mondta hogy a plusz 10kgból ami feljött több a víz mint gondolnám. Nekem különnkiemelte hogy sok dinnyét kell enni mert vìzhajtó haatása van és a vízembe facsarjak napi egy citromot mert az is kihajtja a vizet. Szerintem nyugodtan egyél dinnyét..
2015. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na most délután ismét mérlegre áltam, -1,5 kg ... szóval lehet tényleg a víz, és még most is dagadtak a lábaim, kezeim. Dinnyéről én is úgy tudtam, hogy nagy része víz és vízhajtó, és az, hogy van benne cukor, még mindig nem olyan ártalmas, mintha csokival tömném magam, ezért mertem enni többet. Laktat, oltja a szomjat.

Nektek van valami bevált módszer a vizesedés ellen? Mert nekem reggelre csak a lábamról megy le, a kezem ugyanolyan virsli, valamint már a hasamon is láttam, ott maradt az ujjam nyoma.

2015. aug. 10. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Én főtt krumpli napot szoktam tartani néha (megfőzök fél-egy kiló krumplit, összetöröm, és egy kis tejföllel vagy joghurttal kikeverem), és kizárólag ezt eszem egész nap. Az jó vízhajtó. Állítólag az alma nap (korlátlan mennyiségű alma egy napig) is kiváló vizesedés ellen, de én azt nem tudom végigvinni, mert szétszedi a sok sav a gyomromat.
2015. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!