Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kellene hamarabb mennem...

Nem kellene hamarabb mennem vagy sűrűbben járnom hogy minden rendben van a babával vagy sem?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam dokinál akkor voltam 5 hetes kismama.Felírt utrogestant,neo-ferro-folgammat,magnézium b6t és gravidat plusz egy vérhigító szúrit a trombózis hajlamom miatt.Akkor csak megvizsgált,uh.ra csak 26.ra adott időpontot.2 missed ab.on vagyok túl ezért kicsit aggódom.
2015. aug. 10. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sűrűbb uh megnyugtatásra lenne jó azt elhiszem, de minden szükséges gyógyszert megkaptál, az orvos nem tudna többet tenni. Nyilván érthető, hogy aggódsz de azért próbálj nyugodt maradni, így biztos minden rendben lesz.
2015. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
16 napról beszélünk... Ennél sűrűbben miért kellene járni? 5 hetesen még semmit nem lát az orvos. Még 7 hetesen sem látott nekem szívhangot pl.
2015. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az megnyugtatna, ha kétnaponta mennél, s azt mondaná, hogy "még mindig nincs szívhang"?
2015. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi az orvos tudni fogja,hogy mikor kell menned. Viszont a magneb6-ot szerintem cseréld le. Nekem napi 6-ot kellett szednem és semmire nem volt elég. Egy másik doki mondta,hogy nagyon kevés benne a felszívódó mg és csak azért ajánlja sok doki,mert szerződése van a gyártóval és jutalékot kap az eladások után. Ő ajánlotta a magnézium-citrátot,napi 3-at. A magneb6-tól ugyanúgy fájt,görcsöltem,megvettem a citrátot és már aznap este nem volt semmi bajom. A 36. hétig azt szedtem. Emellett olcsó is. Receptre 200, anélkül 400 ft. Nem csak az én véleményem,sokan írták már,hogy a magneb6 nem jó.
2015. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell
2015. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!