Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kívánom a szexet, de...

Nem kívánom a szexet, de álmomban viszont igen. Másnak is van ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A terhessegem elejetol nem kivanom a szexet, de maga az orgazmust igen. Onkielegitest vegeztem az elejen, most mar azt sem.

Viszont almomban allandoan a ferjemmel szexelek, ott kivanom is, el is elvezek, de amint felkelek, mar undorodok a gondolattol is.

Ez annyira furcsa. Mit lehet ez ellen tenni? Szules utan ez el fog mulni vajon?


2015. aug. 10. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért nem kívánod, mert félsz, hogy ártana a babának. De egyébként vágysz rá, csak van benned egy korlát a baba miatt. Vagy csak simán azért álmodtál róla, mert hiányzik :)
2015. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy ideje megszűnt a szexuális életünk, mert progi császár lesz és Apa már a fejem is alig meri megsimogatni, nehogy meginduljon :) Egyébként én sem kívánom egyáltalán kb a felétől, de a párom se nagyon, kb 2-3 hetente van egy kis rövid akciónk, most két hete nem volt és szerintem már nem is lesz, mert keményedek sokat így is. Viszont a lényegre térve, nekem is erotikus álmaim vannak mostanában és nagyon élethűek, fura :-) 38 hkm
2015. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párszor én is jártam így amikor terhes voltam. Egyébként azért van,mert ahogy változik a tested és a hormonok is "túltengenek", csökken a libidód. Ez teljesen normális. Viszont amióta megszültem 2,5 hónapja a kicsimet,szinte nincs olyan nap,hogy ne kívánnám,és sokkal jobban élvezem mint előtte bármikor. Amióta szexuális életet élek,talán 2-szer volt hüvelyi orgazmusom,mindig csak csiklóra tudtam elmenni. Most viszont már 10-ből 2-szer sikerül elérnem a hüvelyi orgazmust is. Tudat alatt szerintem téged is gátol,hogy már nem úgy nézel ki mint régen. Velem is volt ilyen. Néha most is van,pedig már csak 1 kg kell,hogy elérjem a terhesség előtti 59 kg-ot,csak hát a bőröm kicsit megnyúlt, a csíkok még nem halványultak el és ez gátlásokat szokott okozni.
2015. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Eleinte probalkoztunk, de olyan furan nagynak ereztem, gondolom a verboseg miatt.

Na meg volt egy vetelesem es lehet, hogy amiatt is felek, plusz ha csinalnank akkor nem lehet ugy mint regen, olyan erosen intenziven stb.

Aztan ez mar nem olyan igy. De hianyzik az teny.

Viszont az is annyira fura, hogy mennyire elethuek ezek az almok 😊😊

2015. aug. 11. 07:13
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,hát ebben pont ez lenne a jó. Mi is szeretünk bevadulni,viszont nekem kifejezetten jól esett,hogy amikor terhes voltam lassítottunk és jobban odafigyeltünk egymásra. Sokkal jobban éreztük egymás rezdüléseit. Nekem is voltak olyan élethű álmaim,hogy reggel megkérdeztem a páromat,hogy most álmodtam vagy tényleg együtt voltunk? :D
2015. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!