Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem magam terhesnek?

Nem érzem magam terhesnek?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, néha jelentkezik csak be a pici. Hasam sem hatalmas. Néha reggel érzem a méhem, hogy nehéz, de ezen kívül semmi. Talán ez hülyeség, örülnöm kéne. És 2 . Trimeszter ez, sokan mondják energikusabbak.
2015. aug. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

egyébként mire gondoltál?

a terhesség nem durva dolog, csak sokan rosszul állnak hozzá.

nekem a hatodik hónapig nem is látták hogy terhes lehetek, mert olyan kicsi volt a hasam (egyébként sovány vagyok)

hét hónapig dolgoztam adminisztrációs munkát.

az utolsó két hónap volt durva, de akkor is simán 5 kilómétereket gyalogoltam, csak kicsit magasabb sarkú cipő kellett hozzá hogy ne fájjon a derekam.

2015. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a tanácsadó olvasmányokban is benne van, a 2.trimesztert kell kihasználni a párjával(programok, nyaralás, stb)mert ekkor jól van a kismama, és ez az utolsó igazi kettesben töltött idő


én mindig néztem hogy melyik terhességi korra mi a jellemző, a magzat tekintetében is(miket tud már, milye van már kifejlődve stb)

2015. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél még csak-csak tudtam napra pontosan, hogy hol is tartunk és vártam a következő hetet, de a másodiknál nekem eszembe sem jutott, hogy terhes vagyok, csak amikor közelgett valami vizsgálat ideje, akkor utána kellett néznem, hanyadik hetes vagyok.

Na most, a vége felé semmi másra nem tudok gondolni, csak hogy terhes vagyok és ha lehetne, már ma szülni szeretnék, mert a partra vetett bálna...


A második trimeszter amúgy teljesen pörgős, élvezd ki :)

2015. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 hetes terhes vagyok. Semmit nem érzek. De örülök hogy végre jobban vagyok. Élvezd ki te is :)
2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy nem érzel semmit.

nekem eddig nem volt nap a mikor ne lett volna valami bajom.rosszullétem.19 hkm

2015. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!