Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik beültetés után pár...

Lombik beültetés után pár órával elvileg már megkezdődik a beágyazódás? Tegnap volt a beültetésem, de nem érzek semmi különöset.

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy is. Napokig vándorol még.
2015. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező.

Igen már tegnap mikor vissza kaptad a babát (babákat) már el keztek beágyazódni igen én is lombikos voltam és három babával.

Ja és én mikor vissza kaptam őket a délelőtti folyamán én már este borzalmas erős szúródásokat éreztemba itt már ők ágyazódtak be.


Drukkolok h sikerüljön és babás legyél.

2015. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első! Kérlek magyarázd el, hogy egy lombikos beültetés után mi vándorol és hova??

Kérdező! A beágyazodást nem mindenki érzi, de emiatt ne aggódj. Mikor kell menned az első vizsgálatokra?

2015. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem vagyok lombikos de hiába figyeltem a testem, semmit sem éreztem a beágyazódásból, mégis pozi lett a tesztem. :)
2015. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg attól függ, hogy hány napos embriókat kaptál vissza. Pl. Egy 2 napos embrió még napokig osztódik, fejlődik ilyenkor, és csak pár nap után kezdődik a beágyazódás, míg egy 5 napos embrió értelemszerűen már sokkal fejlettebb, így a beágyazódás is hamarabb kezdődik meg a beültetés után.

Sok sikert!!!

2015. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
A méhen belül keresi a helyet. A beágyazódás leghamarabb a megtermékenyítés után 6 nappal kezdődik.
2015. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves első.

Te a kérdést el olvastad normálisan?

A kérdés lombik beültetés nm inszenináció te össze téveszted a kettőt az inszeminációnál vándorolnak napokig nm a lombiknál.

Ha nm tudod h az ilyen beavatkozások h, működnek akkor ne irj butaságot.

2015. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-es! Sajnos még most sem érti, mert az előtted lévő hozzászólás is az ővé. :(

Kedves első, tedd meg kérlek, hogy nem riogatod a kérdezőt a hozzá nem értéseddel.

2015. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nyugi nem feltétlenül kell azt érezni!
2015. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd 21-én kell mennem HCG szint nézetni. 3 napos 8 sejtes állapotban ültettek be 2 embriót.
2015. aug. 12. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!