Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hétben járunk a picurral,...

34 hétben járunk a picurral, egy jó pár ideje megy a hasam. Voltam dokinál. Kezeltük gyógyszerrel, de amint végeztem megint előjött. Azt monta a doki, biztos olyat ettem ami inditja, pedig azokat eszem amit eddig ettem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
..Egy öreg nénike azt monta neki is volt és rá egy hétre meg is szült..hmm?
2015. aug. 11. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sok nőnél van a szülés megindulása alatt hasmenés. De ettől függetlenül lehet mástól is. Nem jártál valahol, ahol összeszedhettél vmit? Nem ittál nem tiszta vizet?

Én ugyan nem vagyok terhes, de 2 napja hasmenésem van, és semmi olyat nem ettem. A férjem múlt héten f*sott, és lázas is volt. Szerintem van vmi vírus :)

2015. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*szülés megindulása előtt :) bocsi
2015. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En magneziumot szedek, attol hig a szekletem, miota szedem.

Orulok neki, legalabb nem kell erolkodni es nyomni :)))

2015. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát van előnye persze, nem kell erőlködni :) nem tudom,hogy mitől..Nem nagyon megyek mostanában sehova,csak ithon sétálgatok..itt is halottam hasmenésről de nem érintkeztem senkivel, na hát csak rá jövök majd. :)
2015. aug. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!