Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márc.3-án kellett volna...

Márc.3-án kellett volna megjönnie, de 4-én csak egy barna pötty jelentkezett. Elötte feb.3-án volt a mensesem. Régebben 28-29 nap volt a ciklusom, utoljára 30 napra jött meg.15-e körül eshettem teherbe szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagy a feb.26-ai együttlétből lehetek terhes, esetleg addigra már beágyazódhatott a magzat a korábbi együttlétből?
2010. márc. 9. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A barna pötty lehet beágyazódás jele, de lehet hogy a tested reagál így a növekvő kis babóra, emlékezve, hogy itt lenne az ideje a menzesznek. Ha a barna pötty beágyazódás jele, akkor feb.26 körüli együttlétből lehetsz terhes.
2010. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg febr. 17-18 körül estél teherbe (az alapján, amiket írtál), de pár nap eltérés lehet negatív és pozitív arányban egyaránt. Ha márc. 18. után elmész orvoshoz, ő nagyjából megmondja -ultrahang alapján- hogy mikor fogant a babád!
2010. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A termékenységi kalkulátor 15-19-et adott ki, hogy akkkor legalkalmasabb az együttlét, ez meg is volt. Ha akkor teherbe estem a beágyazódás már folyamatban lehetett, de mégsem kizárt hogy 26-án sikerült megfogannia a babának? De méágis érdekel hogy 26-án a sperma még bejuthatott e, és esetleg az termékenyített meg?
2010. márc. 9. 10:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha a doki is az utolsó menstruációtól számolja a terhességet, akkor már 26-án terhes lehettem, minimum 1,5 hete, nem?
2010. márc. 9. 10:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Először csináltam tesztet 27-én, mert már kiváncsi voltam, és persze az egyik csík nagyon sötét volt, de már mintha a másik is látszódott volna. Aztán 6-án csináltam a következőt, és az már egyértelmű volt. Ezért is gondolom hogy korábban estem teherbe mint 26-a. A doki gondolom pontosabban meadja majd a baba méretéből, nem?
2010. márc. 9. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! Valószínű, hogy 15-18 körül estél teherbe, 26-án semmiképp, hisz a teszt akkor nem igen mutatta volna ki.:) Gratula a babához:))
2010. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!!! Nekem is márc.3-án kellett volna +jönnie, de hát a babó közbeszólt..:)))) Előtte nekem is febr.3-án volt, és a doki onnan állapította meg a terhességet, pedig én kb.21-ére teszem a dátumot, és ugye utána még pár nap a beágyazódás... Na de a lényeg, hogy gratulálok!
2010. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
DE, jó Én is gratulálok. Több kalkulátorral is számolgattam már, és az utolsó 3 menstruációm alapján (dec.9. jan.4. feb.3.)15-19 körül kellett megtörténnie, hogy sikerüljön. Azért nem tudom pontosan mert már szeretük volna ha sikerül, és hát sokat voltunk együtt ennek érdekében. Csak valaki olyan pontosan tudja a napját, engem is érdekelne. Holnap megyek dokihoz, kiváncsi vagyok lát e már valamit. HA 26-ai fogantatás lenne, akkor még igen koraiak lennének szerintem a tüneteim. Ja és 27-én Én mintha már látszódott volna a második csík, igaz halványan, de én már láttam:-)
2010. márc. 11. 20:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltam dokinál mert már kiváncsi voltam mit mond. Ő még nem tudja egyértelműen megállapítani, mert még csak 10 napja maradt ki. De azért beutal ultrahangra, és javasolta várjak hétfőig, mert nehogy csalódjak ha korán megyek. Persze megnéztem sokan vannak e, és úgy döntöttem várok. A vaginális uh. eredményem:

Az uterusban egy szabályos petezsák látható.

Átlagos átmérője: 13 mm

Grav.s.: 6(+/-1hét)

Ys.ábr.az uterus rfv-ben.

Kérek időpontot magánrendelésre, az kb.2 hét, adigra már biztos többet látnak. Mindenkinek drukkolok, és Ti is nekem hogy legyen is a zsákocskába valami.

2010. márc. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!