Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat kicsit jobb...

Mitől fájhat kicsit jobb oldalt az alhasam? 27 hkm

Figyelt kérdés
Ma egésznap szinte fájt járás közben hol kevésbé hol erősebben.Valami baj lehet vagy csak ott fekszik a baba?
2015. aug. 13. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezzel dokihoz mentem 24 hetesen, annyira fájt, hogy alig tudtam megemelni a jobb lábam. Megvizsgaltak és azt mondták felkereshetek más szakiranyt is ha ennyire rossz, mert a baba jól van. :) nem tudom mitől volt. Készült uh, kézi vizsgálat, vér és vizeletvetel (gondolom azt hitték felfazas) de minden negatív volt. Gondolom a baba nyomott valamit.
2015. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia


nekem is volt és szokott is lenni és ha nagyon fáj akkor nekem a védőnő azt mondta h gyengéden nyomjam meg ott azt a pontot ahol fáj mert valószínű h ott a babóca és épp nyom valamit, nálam eddig bevált :)


Szép babavárást 29 hkm. :)

2015. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ha meg nyomom azt a pontot ahol fáj akkor egy kicsi idő múlva vagy azonnal el múlik a fájdalom.. sajnos a derekamon ez a módszer nem segít :D
2015. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És az utolsónak a tippet! :)
2015. aug. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!