Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan anyuk aki...

Van köztetek olyan anyuk aki megérezte h a pocaklakó netán nem a kiirt dátumra fog érkezni hanem mondjuk előbb? és van itt olyan aki október végére van kiírva?

Figyelt kérdés

sziasztok


29 hetes kismama vagyok és már egy ideje úgy érzem h a kis pocaklakó nem a kiírt dátumon fog meg születni.

Bízom benne h legalább a 37. hétig ki húzzuk majd de az érzés meg van..


2015. aug. 14. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én szept.végére vagyok kiírva érezni nem érzem de attól viszont nagyon tartok hogy "mi lessz ha előbb jön" eddig minden rendben volt nincsenek rá utaló jelek hogy előbb jönne, csak én ilyen hülye vagyok hogy mindenre ráparázok
2015. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2012.12.12-re voltam kiírva.Mindenki imádkozott,hogy akkor szülessen,mert milyen jó kis dátum..

Helyette 6-án, Mikuláskor született. Nagyon örülök, mert nekem is "ünnepnapon" van a szülinapom.


Most 29 hetes vagyok, 10.30-ra vagyok kiírva, szeretném, ha pont aznap születne, de erre vajmi kevés az esély. Ha nem aznap, akkor vagy 31-én vagy már 20-án. ( ha választhatnék) :-)

2015. aug. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!