Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik október végére...

Kismamik akik október végére vannak kiírva h vagytok?

Figyelt kérdés
Lenne kedvetek beszélgetni?
2015. márc. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én okt.19re vagyok kiirva 3.baba remélem kislány lesz a két fiú után!Most már 10hetesek vagyunk pénteken láttam uh-on járt keze lába!A tüneteim már muliban legalábbis a hányinger!Te mesélj!
2015. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én okt.29-re várom az első bébim.Kicsit jobban vagyok mint az elmúlt 3 hétben.Hasam még néha fájdogál de a pihenés sokat segít.
2015. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg okt 12.-re vagyok kiírva. 13+3 naposan megyek az Istenhegyi útra kombi tesztre, remélem megmutatja magát. Van már egy 3 éves fiunk, jó lenne kislány!

És te kérdező?

2015. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!Én október 31.re várom a picim,8 hetes vagyok.Sok éjszakai munka után végre itthon lehetek,pihenek amennyit tudok.

a gyomromban viszont mintha tégla lenne,de így is ennék folyamat.Csütörtökön megyek uh-rá,és védőnőhöz. :-)

2015. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! október 14-re vagyok kiírva, eddig hánytam folyamatosan, most már 1 hete kb. hogy múlóban és csak ritkán jön az émelygés :) A cicim feszül főleg reggel és este. 11 hetesek vagyunk. Ti dolgoztok? Én igen és rettentő fáradékony vagyok, fizikai munkát végzek.

T.

2015. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Én október 27 re vagyok kiírva kedden töltöm a 9. hetet. Eddig lassan 1 hete nincs hányingerem szóval nyugodtabban tudok enni, édeset meg a kv illatát megérzem és már minden bajom van. Holnap megyek a védőnőhöz is. :)

Nálunk első baba lesz.

Munkaugyileg pénztárosként dolgozok, és eszem ágában nincs megerőltetni magam :D és maximum augusztus végéig dolgozok de a babon mulik majd :)

2015. márc. 22. 19:06
 7/7 anonim válasza:
sziasztok! látom nem éppen friss a kérdés de hátha :) én október 20-ra vagyok kiírva eddig minden rendben hála Istennek ! Ki hogy van azóta ? :)
2015. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!