Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj történt? Vagy mi...

Valami baj történt? Vagy mi volt ez? Másnak volt már ilyen érzés?

Figyelt kérdés
Most 14 hetes vagyok.13 hetesen arra keleltem fel hajnalban,hogy nagyon fáj a hasam.A köldök felett körbe.Nem görcsöltem,nem a hasam alja fájt.De aludni sem tudtam,sehogy nem bírtam lenni úgy fájt.Folyton olyan volt mintha wc-ni kel.4 x voltam is aznap.És ez egész nap tartott,de nem úgy mint mikor felkeltem rá hajnal 4 kor és kb reggel 8 ig fájt.Utána enyhült.Ez mi lehetett?babával lett vmi?
2015. aug. 15. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a baba, ő még nem tart koldok körül. Szerintem a belek, lehet ettél valamit.
2015. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is baba mozgásra gondoltam.Hanem,hogy nem e lett vele valami baj.Orvos is azt mondta nem e ette valami olyat.De pedig nem.
2015. aug. 15. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy nem arra gondoltál, úgy értettem a méhed nem tart még ott így nem az fájt. De főleg, hogy wc-n is voltál párszor, tényleg inkább emésztési probléma.
2015. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges.De ilyet már nem tudom mikor éreztem.Mert nekem ilyen problémáim sose voltak.Talán mikor hasmenéses hányás járvány volt.
2015. aug. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!