Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van az oszibarackban...

Mi van az oszibarackban amiert annyira kivanom?

Figyelt kérdés
Az elso terhessegemnel sargadonnyet ettem sargadinnyevel, most ra sem birok nezni. viszont oszi az minden mennyisegben johet. Mi hianyzik a szervezetnek?

2015. aug. 15. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom de én is állandóan enném. Egyébként vízhajtó hatású.
2015. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi. A kivanasnak semmi köze ahhoz, hogy mi kell a szervezetnek. Én pl tojásos nokedlit és csokit kívántam, kizart, hogy szükségem lett volna rá.
2015. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Finom, édes és savanykás, sok vitamin, rost.

Én a kiwit zabáltam első terhességem alatt, majd a 36. héten undort kaptam tőle. Azóta se (5 éves a nagy) eszem.

A kicsivel az almát zabbantottam, de csak azt. Konkrétan semmi mást nem ettem.

2015. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

terhesség alatt a szervezet elsősorban folyadékért szomjazik(főleg víz) valszeg mert eléggé lédús gyümölcs ezért vonzó kimondottan.


szomjasan specie én is(aki nem terhes) finom körtét, barit, dinnyét kívánok még ha éhes is vagyok..

2015. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szelén cink kàlcium és magnézium van benne. Valószìnüleg ezek közül kell valami. De a magnézium hiàny inkàbb a csoki kìvànàsa szokott lenni. A kàlcium meg a tejtermékek.

Nem véletlen az ha valaki megkìvàn valamit, a gyerekek is ösztönösen azt eszik amire szükségük van,amíg nem jön az okos felnőtt és szünteti meg ezt a természetes folyamatot a " megeszed a brokkolit ha kell,ha nem...na jó utàna kapsz csokit" módszerrel.

2015. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!