Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a méhszáj nyílik vagy...

Ha a méhszáj nyílik vagy rövidül, milyen jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Szúró érzést érzek néha a hüvelyemben, 30 hétben vagyok, pénteken voltam nő dokinál, teljesen zárt volt a méhem 3000. Reggelente több a folyásom, sárgás, de nem viszkető, és nincs kellemetlen szaga, csak van, doki szerint normális, de én már mindenen parázok.
2010. márc. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 24 hetesen 2000 a méhszáj!Nem mondta a dokim,hogy baj lenne!Semmit nem éreztem!!:-)
2010. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. héttől 2000. Nekem a védőnő mondta, hogy esetleg onnan tudhatom, hogy nyílok, hogy rettentően fáj a derekam és szúr a hüvelyem. Hogy ebből mi igaz nem tudom. Egyenlőre még ilyen panaszaim nincsenek és most voltam vizsgálaton ahol minden rendben.

Én szerintem azt nem igen lehet észre venni, csak a doki tudja megállapítani milyen állapotban van a méhszáj.


De hátha akad valaki, aki jártasabb ebbe mert én is kíváncsi lennék rá.


Szép napot!

20 h km.

2010. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tágulsz,azt jelezhetik görcsök,a méhszáj rövidülését nem hiszem.a folyás úgy van ahogy az orvos mondja,nekem is így volt.attól ne tarts.amíg más panaszod nincs,addig nincs baj.ja és nem vagy egyedűl a parával,én is nagyon féltem már mindentől,de ne izgulj,tudom könnyű ezt mondani,hiába mondták nekem is:)ja és szúró érzést én is éreztem arra azt mondta az orvosom,ez ezzel jár.kivoltam segítve:)
2010. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!