Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám feje nagyon lennt...

A babám feje nagyon lennt van, külsö méhszáj nyitva. Ha megindulna a szülés, annak vannak jelei ugye? Gondolom fájások, magzatviz elfolyás stb?

Figyelt kérdés
szóval az a lényeg,hogy mindenképpen észrevenném,ha elindul a szülés?csakugy jelek nélkül nemtud kibujni ugye?lehethogy hülye kérdés,de nem tudom,elsö baba.
2009. okt. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenem, de jó lenne ha csak úgy jelek nélkül kibújna :-) Ne félj, nem fogsz egyszercsak úgy felébredni hogy ott szuszog melletted a babád és édesanya vagy. Észre fogod venni, garantálom, ha megindul a szülés.
2009. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam,hogy ugy ébredek fel,hogy itt van mellettem.csak az érdekel,hogy fogom e érezni,amikor mennem kell a korházba?
2009. okt. 27. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fogod érezni! Akkor, ha nem éreznék az első babás anyukák, akkor mindenki otthon szülne :))) Általában rendszeres fájásokkal (méhösszehúzósásokkal, amik kellemetlenek és fájdalmasak is) esetleg a magzatvíz elfolyásával indul meg. Szóval érezni fogod :))
2009. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 36.héttől 2 ujjynira nyitva voltam kívül belül, a magzatviz nem folyt el a kórházba sem, úgy repesztettek burkot. De fájásaim voltak, így bementünk a kórházba. Ha érzed hogy bizonyos időközönként fájásaid vannak, mérd hogy hány percenként jön. De egyébként érezni fogod ha menni kell. Vagy a fájások, vagy a magzatvíz.
2009. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szülésre felkészítő tanfolyamok nagyon hasznosak első babánál. Lehet, hogy Te már lekéstél róla, de a többi elsőbabás anyukának csak ajánlani tudom.
2009. okt. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!