Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kánikula miatt lehet gyakori...

A kánikula miatt lehet gyakori keményedés?

Figyelt kérdés
34. hetes vagyok, ez a 2. terhességem, de tejesen más, mint az első. Már nagyon szenvedek a hőség miatt.Napi 4 magnesium citricumot szedek, pihenek is, mégis sokszor érzem a feszülést. Általában nem fájdalmas és a pocak felső felét nem érinti.Ez még normális lehet?
2015. aug. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

EZ az afrikai hőséget mindenkinek nehéz elviselni, főleg egy kismamának. Ráadásuk minden terhesség lehet más.


Konzultálj az orvosoddal, itt senkinek nincs röntgen szeme, és felelőtlenség lenne azt mondani, hogy nyugi, minden rendben.

2015. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is van ilyen, a dokimnak mikor mondtam, kérdezgetett, hogy milyen helyzetekben tapasztaltam stb, UH-t is csinált. Látszólag foglalkozott vele pedig ő gyakran rámondja valamire simán, hogy ez természetes ilyenkor. Ha ebből indulok ki, szerintem természetes dologként azért ne kezeld de egyértelműen bajt nem jelez gondolom, csak jobb az elővigyázatosság.

Szintén 34 hkm

2015. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dmelania válasza:
Szia. Nekem a 2. ilyen nagy hőségnél kezdődött a durvább keményedés, akkor még kevesebb magnesi citricit szedtem. Görcsöltem is a nagyobb terhelés miatt. Mondtam az orvosomnak, és meg is vizsgált, nem volt semmi probléma. Azt mondta emeljem nyugodtan a magnesium adagot,bár én még nem szedtem napi 4-et, de elvileg nem tudod túl adagolni. Azóta sokkal jobb. Említsd meg a dokidnak mindenképp, de szerintem teljesen normális ilyen szélsőséges időben. :)
2015. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönet minden válaszért! Természetesen beszélek az orvossal is- bár ma szerencsére sokkal jobb volt a helyzet:)
2015. aug. 16. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!