Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik hétben ment el...

Ki hányadik hétben ment el Prenatest-re, és miért?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, harmadik babát várom és érdekel hogy ki milyen eredmény után ment el végül ....

leginkább a magzatvízvételt szeretném elkerülni....


2015. aug. 15. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

36 évesen vártam a 3.babám. Az integrált teszten 1:300 lett a Doen kór esélye. (előző babáknál 1:50 000) továbbküldtek kombinált tesztre. Ott 1:130-et hoztak ki.Magzatviz mintavételt javasoltak de én attól nagyon ódzkodtam,van két kicsi fiam,mellettük feküdni esélytelen na és ha én vagyok az 1:100-hoz aki elvetél? Egészséges babát...

Igy elmentünk egy profi 4d-re ahol megnyugtattak azért,és levetettük a prenatestet 18 hetesen, 1 hét alatt megjött a neg.eredmény és grátiszként,hogy kislány. Inkább kifizettük, ha nehezen is picit, végülis csak őrá van az a családi adókedvezmény is (mivel 3.) ami a 12.héttől megjár már...

2015. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Down kór
2015. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

36 évesen első babával kb 12 hetesen és pár naposan csináltattuk meg a prenat. Semmi előzménye nem volt, pusztán csak tutira akartunk menni! Engem nem nyugtatott volna meg a kombinált teszt meg a társai, hogy ennyi esély meg annyi....

10 napon belül megjött az eredmény, negatív lett a szűrt betegségekre és kiderült, hogy kislány!:)))

2015. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok látod engem is hasbaböktek volna a semmire, ezek a tesztek semmire se jók
2015. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1:99 volt a kockazat a Down korra a 22 heten (29 eves vagyok), s mivel nem akartam aminot, Prenatest-et csinaltam. Masfel het alatt megjott a negativ eredmeny.
2015. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!