Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor terhesek lettetek (én...

Mikor terhesek lettetek (én csak szeretnék), akkor semmi elszíneződés nem volt a folyásotokban? Elnézést de máshogy nem tudtam megfogalmazni.

Figyelt kérdés

Úgyértem,enyhe barna,vagy enyhe rózsaszínes folyásotok nem volt akkor egyáltalán?

Csak azért kérdezem,mert tesztelnék,de nem merek.:(

Általában 26 naposak a ciklusaim,ez ma a 29.-ik.


2010. márc. 9. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kis barnázás, és napok óta görcsölgetett a hasam.De csak úgy mint máskor mensi előtt. Amikor megláttam a barnázást meg is könnyebbültem, hogy na végre megindul és nem kínoz tovább. De estére már újra normális színű volt minden.Ez egy hétvégi napra esett.Vártam azért még egy hetet hátha mégis csak mensi de a biztonság kedvéért vettem egy tesztet és pénteken megcsináltam. Úgy gondoltam, hogy ha pozitív akkor hétfőn doki, ha negatív akkor is, csak akkor meg valami gubanc van. De szerencsére babás voltam. Nekem pontos volt a ciklusom mindig, sőt peteéréskor olyan mensis érzésem is volt. Tablettát vagy 10 éve nem szedek eü. gondot okozott.

Amiatt nem mered a tesztet megcsinálni mert félsz, hogy negatív, vagy mert attól félsz, hogy pozitív?

34+2 km

2010. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Attól félek,hogy negatív.mert nagyon szeretnénk babát!Neked természetesen GRATULÁLOK!

Én meg rohangálok a wc-re,mert mindíg azt hiszem,mintha megjönne,de csak világosbarna folyás,az is kismennyiségű.

Sokan fogják azt írni biztosan,hogy ebből mensi lesz,de látom TE vagy a kivétel,aki kicsit barnázott.

Megkérdezhetem,hogy rendesen barna színű volt,vagy világosabb?Milyen állagú?--vizesebb,vagy sűrűbb?Köszi

2010. márc. 9. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne izgulj! Tudom mit érzel! Bár nekem nem volt semmilyen folyásom, de az érzés ugyanez volt! Mondjuk én éreztem, amikor beágyazódott, olyan kicsit kapirgáló, mindjárt megjövő érzés volt, így én tudtam, hogy SIKERÜLT! De nagyon lázba voltam én is, hogy akkor most mégis megjön???? :D


Vegyél tesztet! Én már vettem 1 nap késés után és nekem már akkor pozitív volt! most 14+3 hetes vagyok!


Sok sikert és egészséget!

Írd majd meg, hogy milyen lett a teszt! :)

2010. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát várok még a teszteléssel,mert nem tudom,hogy meg fog-e jönni.Ha nem jön meg 3-4 napig még akkor tsztelek.

Köszi a választ Neked is!Sok boldogságot!

2010. márc. 9. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia 17:08 vagyok. Nekem a barnázás teljesen olyan volt színben és állagban is mint a folyás. Rozsdabarna színű, mint amikor már az ember a mensi utolsó napján van és simán elég a tisztasági is. Lehet, hogy ebből neked is babóca lesz, drukkolok, hogy így legyen:)
2010. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

+++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!Imádlak Titeket!Ma semmi nem ronthatja el a kedvem!Augusztus óta próbálkozunk,és VÉGRE sikerült!

Köszönöm a bíztató szavakat!!!

2010. márc. 10. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:

17:08 vagyok. Gratulálok és nagyon sooook boldog pillanatot a kis babócához!!!! Olyan jó érzés volt olvasni, hogy hozzátok is megérkezett a picuri:) Zsepi legyen nálad bőven mert én ahányszor csak mentem uh-ra, vagy a védőben hallgattam a kis szívét mindig sírtam az örömtől. Szegényekre rá is hoztam a frászt... :)

üdv: 34+3 km

2010. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:)Van zsepim:)

Köszi szépen!!!

Jó Neked,már nem sok van hátra,viszont szerintem nagyon dolog áldott állapotban lenni:)

2010. márc. 10. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! 18:51 vagyok! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok!

2010. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)Neked is jó egészséget,sok boldogságot!
2010. márc. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!