Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hetes ultrahangra bárhová...

A 18 hetes ultrahangra bárhová kérhetem az sztk-ban a beutalót? Magán klinikára is?

Figyelt kérdés
A délpesti kórházhoz tartoznék, de ezt az uh-t szeretném 4d-ben csináltatni a Mátyásföldi klinikán pénzért. De a beutaló gondolom oda is kell.
2010. márc. 9. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 4D-re mész és fizetsz érte akkor nem kell beutaló.
2010. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak be kell jelentkezni, és más nem is kell? Nahát! :)
2010. márc. 9. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi csak bejelentkeztünk telefonon,a helyszínen elkérték a tb-kártyám de szerintem az sem kötelező,meg a kiskönyvet.ennyi.

De attól még a 18. heti genetikai uh.-ra menj el-több szem többet lát,mi is így voltunk vele és ugye ott foglalkoznak az AFP-vel is!

A nődokim nem is fogadta el a 4D eredményt,csak a "kórházit".

Boldog babavárást!

2010. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
OK! Akkor elmegyünk a beutalóval a kórházba, utána pedig majd a 4D-re. Köszönöm a választ! :)
2010. márc. 9. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én dokinőm viszont kifejezetten RAGASZKODOTT ahhoz,hogy másik,független doki csinálja a genetikai UH-ot(ha lehet profi,4D-st),mert több szem többet lát...de ez vonatkozott a 12.,és a 31. heti "nagy" UH vizsgálatra is.De a fizetős helyekre nem kell beutaló(illetve ha lenne sem jogosítana kedvezményre).A Mátyásföldi klinikáról eddig csak jógat hallottam(én is itt lakom),én a Bolgárkerék u.-i Magzati Diagnosztikai Központban voltam.
2010. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az István kórházba van beutalóm, jövő héten megyek, akkor leszek 19 hetes.

Holnapra van időpontom a mátyásföld klinikára! :)

Szintén több szem többet lát alapon döntöttünk, illetve az élmény is más, mint a kórházban...Nem kell beutaló, hiszen fizetsz érte. Egyébként nagyon profik és kedvesek!

2010. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hány napra kaptad az időpontot a Mátyásföldi klinikába? Tényleg 2-3 héttel előtte kell bejelentkezni? Leírod nekem milyen volt a vizsgálat, meddig tartott, mit láttál, stb. :)
2010. márc. 10. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hétfőn telefonáltam, és szerdára kértem, kaptam is időpontot. A szonográfus hölgy nagyon kedves.

Mivel nekem már több vetélésem is volt, és az AFP se jött még meg, ezért nagyon-nagyon alaposan megnézték a babát, még a Fábián dr. úr is bejött, és ő is átvizsgálta a kicsit.

Minden ujjacskát, lábujjacskát megszámoltak, szerveit, hólyagját stb. megnézték, lemérték-megmérték.

Őszintén, én néha nem tudtam mit kellene látnom, de elmagyaráznak mindent.

Próbáltunk mozizni is egy kicsit, de a kisasszonyka mindkét kezét keresztbe rakta az arcocskája előtt, utána meg a nyelvét öltögette ránk, úgyhogy feladtuk. :)

Őszintén ajánlom, megnyugodtam.

Mivel nem volt mozizás meg DVD, ezért sima UH-t fizettem.(8000 ft)

E-mailben kaptam képet a babáról, ami jól sikerült, azt elküldik.

2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy kb. 30-35 percet voltunk benn a párommal.
2010. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

:) Már én is alig várom, hogy mehessünk uh-ra. ;)

2010. márc. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!