Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek elsőre összejött a baba!?

Akiknek elsőre összejött a baba!?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni a kedves anyukáktól, akiknek mindjárt az 1. hónapban, vagy a 2. hónapban összejött a baba, hogy konkrétan mit tettek azért?


Minden részlet érdekel. Köszönöm szépen!


( Mi is babát szeretnénk ) 26/L



2015. aug. 18. 11:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
26/lányként még korai lenne a baba. Majd ha nő leszel akkor jöhet
2015. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

26/N

Gyengébbek kedvéért!

2015. aug. 18. 11:08
 3/35 anonim ***** válasza:
29%
Így már jobban néz ki. Semmit nem tettünk, szexeltünk amikor jól esett. Az első és a második gyerek is a második hónapban jött össze :)
2015. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
semmit nem tettunk..mármint nem használtunk ovszert és ennyi. sose tudtam, hogy mikor van ovuláciom ..meg azt se, hogy mikor volt meg utoljára. sose nézegettem, figyelgettem magam, ugy voltunk vele, ha jonni akar, akkor jon..de arra azért álmomban se gondoltam, hogy az elso honapban osszejon.
2015. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Semmit,együtt voltunk mikor jólesett és ennyi. Második babánál nagyon szerettünk volna így minden másnap együtt voltunk de nem sikerült,következő hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni és sikerült.
2015. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Semmi különöset.Szeretkeztünk,aztàn egy hónap múlva màr nem volt menstruàció.:) Én hülyeségnek tartom amikor valaki szàmolgat,meg peteérés stb.,szeretkezni kell amikor csak jól esik,és akkor jön a baba.
2015. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Én tudtam mikor van peteérésem, mert mindig éreztem. Akkor szeretkeztünk és kész. 2. hónapban megfogant a fiunk.
2015. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Igaz én szerencsés vagyok, mikor még nem akartunk babát is nyilvánvaló volt, hogy éppen peteérésem van, rengeteg nyákom van, nem kellett figyelgetni. Korai peteérésem volt, így nem figyeltem abban a hónapban sem mivel későbbre számítottam és meglepetésként ért. De jó tanulság, érdemes összebújni amikor jól esik, nem csak nemvárt előtt 14 nappal. :)
2015. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
EZ nálunk nagyon mókás volt. Egyszer már elmeséltem itt, de röviden most elmesélem mégegyszer. Mi nagyon-nagyon vágytunk rá, de nem szabadott orvosi okok miatt próbálkozni. Mikor zöld utat kaptunk már türelmetlenek voltunk, bevetettünk mindent, szó szerint, amiről valaha olvastunk. Mensi végén volt egy gyors együttlétünk, még picit meg is volt, aztán utójátékként rohantunk dolgozni. Aztán 12. naptól tervezetten, meghatározott pózban, majd lábam a falra, majd hason alva aludtam, stb. stb. tényleg, minden, amiről csak olvastunk valaha. Elsőre sikerült és úgy éreztük, hogy mi vagyunk a királyok, hogy ennyire ügyin összehoztuk, nem hiába ez a sok praktika. Aztán az ultrahangon kiderült, hogy idősebb, mint a félidő, és akkor sikerült, amikor rohantunk dolgozni :DD Szóval ennyit a praktikákról :))) nem érdemes tornázni rajta. Lazítsatok, szeressétek egymást, és menni fog! :))))
2015. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Nagyon jó olvasni,amiket irtok!! Megfogadom a tanácsot ès nem fogok rágörcsölni!! (ahogy eddig).

Úgy látszik tènyleg az a legjobb, hogy együtt vagyunk amikor akarunk ès majd összejön. A stressz mindent elront...

Köszönöm a válaszokat!!

2015. aug. 18. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!