Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek elsőre összejött a baba!?

Akiknek elsőre összejött a baba!?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni a kedves anyukáktól, akiknek mindjárt az 1. hónapban, vagy a 2. hónapban összejött a baba, hogy konkrétan mit tettek azért?


Minden részlet érdekel. Köszönöm szépen!


( Mi is babát szeretnénk ) 26/L



2015. aug. 18. 11:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Nekünk is az 1. próbálkozós hónapban sikerült.

Én gyerekvállalás előtt 3 hónapig szedtem terhesvitamint, de mást nem.Voltam nőgyógyásznál is, hogy nincs-e gyulladás, gomba, stb.

Együttlétek spontán voltak, amikor volt kedvünk hozzá,de ovuláció körül talán 2 naponta kívántuk meg, talán ez is közrejátszott. De sosem csináltuk muszájból, és nem görcsöltünk rá a témára sem.

Igazából most hülyén hangzik, de nem számítottunk rá, hogy rögtön sikerülni fog. Így utólag baromira örülünk, hogy nem kellett görcsölni hónapokat és jelenleg van egy csodaszép, okos 2 éves kislányunk.

Sok sikert nektek is!

2015. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
16-os agyok, kimaradt, hogy 4 hónappal előtte el kezdtem szedni a Hipp Natalt.
2015. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! :)

Most megyünk nászútra, lesz időnk próbálkozni. :)

2015. aug. 18. 15:58
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nyugodtak voltunk, hisz nem akartunk még gyereket, a prolaktinom mindig magas, pajzsmirigy alulműködésem pedig nem bírtam szedni a nagyobb dózist, amit az orvos felírt. Tehát az sem volt rendesen kezelve, és egyszer nem védekeztünk. Majd rá 2 hétre elmentünk barátokkal görögbe, ahol minden nap házipálinkáztunk, és halat ettünk. Majd mikor visszajöttünk csodáltam, hogy nem jön meg a menzeszem időben, de azt hittem a hormonjaim miatt van. Még szabin voltam otthon egyedül, unatkoztam, csináltam egy terhességi tesztet, ami két csikos lett. Örülök is, meg rettegek is, igaz 29 vagyok, de nem érzem még magam készen az anyaságra. Természetesen megtartjuk a babát.

9h km

2015. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
mi karácsony környékén döntöttünk úgy hogy szeretnénk. Valahol éreztem mindig is h nekem összefog jönni egyből, de mivel a párom külföldön dolgozott..hát.. biztosabb volt ovulációt kiszámolni. így is tettem, 4 napot volt itthon, jó időben. következő menstruáció előtt pár nappal ovu tesztek pozitivak lettek, nemvárt napján terhességi teszt pozitiv! :) 32. hét
2015. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
utólsó vagyok, hiszek abban hogy a stressz kihat az egészségi állapotunkra. viszont akkoriban én is rástresszeltem, és még a munkahelyem is sokat idegeskedtem, de mégis összejött.
2015. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Kedves 24. válaszoló. GRATULÁLOK!!! Ez nagyszerűűű ! :)

Jó lenne, ha minden ilyen simán összejöhetne!


Én is hiszek a stressz miatti rossz kihatásokban!

Pláne ilyenkor, amikor babát szeretnénk. Nem olvasgatok már minden nap az interneten ezzel kapcsolatosan, mert csak összezavar és stresszel!

Ovu héten együtt voltunk amennyit lehetett! :)

kb. 10 nap múlva lesz a nem várt menszim.

Remélem nászutas babánk lesz! :)

2015. szept. 4. 14:40
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bár nem mai a kérdés de válaszolok . Elso babánk is elsőre és a második is elsőre összejött :) most vagyok terhes a 2.babával 7 hetes, a siófoki nyaralásunkon hoztuk ossze . Soha nem görcsöltünk és nem a baba miatt voltunk egyutt.

Egyebkent mi újság van veled ?

2015. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én vagyok a 24-es válaszoló, remélem már te is babás vagy! :) Én kezdeti ijedtségen túl vagyok, már 15 hetes vagyok, nagyon várom, hogy megérkezzen!
2015. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Epp most vagyok termekeny idoszakban. Eddig sajnos nem jott ossze,de nem csuggedunk, meg nem reg ota probalkozunk!

Amikor majd pozitivat tesztelek, szerintem el sem fogom hinni az oromtol! :D

Ebben a honapban tuti osszejon, mert nagyon szeretnem/nenk! :)

Boldog babavarast,akinek most aktualis!!

2015. okt. 2. 00:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!