Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit híztatok a 33....

Ti mennyit híztatok a 33. terhességi hét után?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok keseredve, 2 hete voltam ellenőrzésen meg ma és 1,5 kg-t híztam a két hét alatt :-(

65-tel kezdtem 170 cm magas vagyok és ma 75kg-t mutatott a mérleg. Doki szerint ez még a zöld zóna, de én akkor is félek, nehogy igy megugorjon a végén, főleg hogy nem vizesedek, így még arra sem foghatom :-(


2015. aug. 18. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A vércukorterhelésig kb. 5 kilót híztam, aztán a végéig 10-et még rá. Hogy pont a 33. hét után mennyit, fogalmam sincs, de szerintem 6-8 körül.

(Két gyereknél is 15-15kg volt összesen.)

2015. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bella169 ***** válasza:

Én a 33. hétig híztam 7 kilót. A 36. hétig még feljött 0,5 kg azóta stagnál a súlyom. Kb bő 1 hetem van hátra a szülésig.

174 cm vagyok 67,5-lel indultam, ha ez számít.


Amúgy 12 kg-ig még teljesen normális a hízás. Meg függ attól is mekkora a baba. Nekem 36 hetesen 3400 grammra becsülték, tehát nem lesz pici.

2015. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a az utolsó 2 hónapban már semmit nem híztam. Alacsony vagyok és a hasam nagyon nyomta a gyomromat, így amit ettem, általában vissza is jött.

Az eslő 3 hónapban sem, szintén a hányások miatt, viszont a középső 3-4 hónapban jött rám a 6-8 kg a terhességeim alatt.

2015. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 33. hét után kb.2 kilót híztam, de arra emlékszem, hogy az utolsó 3-4 hétben már semmi nem jött föl. Nekem a legtöbb kiló a 20-30 hét között jött, aztán eléggé lelassult a hízás.
2015. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!