Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt rosszul miután...

Más is volt rosszul miután terheléses vizsgálaton megitta a cukros lötyit? Milyen lett az eredmény?

Figyelt kérdés
Ma voltam cukorterheléses vizsgálaton. Simán megittam a löttyöt nem volt gond. Viszont 15 percre rá annyira rosszul lettem, hogy azt hittem leesek a székről. Elkezdtem rettenetesen szédülni, émelyegni és folyt rólam patakokban a víz. Kb. 10 percig tartott utána fokozatosan jobban lettem de már azt hittem szólnom kell a nővéreknek mert nagyon ájulás határán voltam hiába ültem. Volt más is ennyire rosszul miután megitta? Tudom nem attól függ az eredmény, hogy utána mit érzel de kíváncsi vagyok, hogy milyen lett.
2015. aug. 18. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Én meg sem mozdultam, csak ültem a széken és próbáltam mélyeket lélegezni és nem hányni. Borzalmass volt. 8,1 lett. :/ :/


Ez a 2. terhességemnél volt, elsőnél egyáltalán nem voltam rosszul, az eredmény is jó lett. Aztán a 8,1 után diéta és 2 hét múlva ismétlés, akkor sem lettem rosszul és jó lett az eredmény.

2015. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul voltam, bár nekem a nővérke ott azt mondta, hogy a rosszullét az jó ilyenkor, mert azt jelenti, hogy dolgozik a cukor a szervezetemben. :)

Sőt én mikor hazaértünk is vacakul volta, valószínű az egymás utáni sok megcsapolástól. :)

2015. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy óra elteltével lettem rosszul, ilyen tünetekkel mint Te, azt hittem elájulok!:(
2015. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pfú én azt hittem meghalok, szédültem hànyingerem volt, ràadàsul a baba is pörgött bennem a cukortól (sosem voltam édesszàjú,tehàt előtte nem igen kapott nagy dózisú cukrot) a legjobb,mivel nagy bolt a baba ezt még 3X megcsinàltattàk velem,tökéletes eredmények mellett.
2015. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy volt a baba.
2015. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó, hát én ki is hánytam kb. 10 perccel később!:)

Szóval nekem ugye nem is volt eredményem.

És mondtam is, hogy ha velem még egyszer cukros löttyöt itatnak, tuti újra kihányom. Eleve az egész terhességemet végig kísérte a hányinger, hányás, hát még akkor ettől.

És akkor beszéltem a védőnővel, aki felajánlotta, hogy megcsináljuk helyben. Mentem hozzá éhgyomorral, utána mentem reggeli, ebéd, vacsora után, felírtam, hogy mit ettem-ittam és mennyit, majd pedig leírtuk az értékeket, amit mért. A háziorvos és a nőgyógyász egyaránt elfogadta ezt, így nem kellett a kórházba mennem újabb terhelésre, sőt, a nőgyógyász mondta, hogy ez sokkal reálisabb is, mint a cukros löttyel végzett vizsgálat. Szóval az értékeim jók voltam, nem is voltam-lettem cukorbeteg terhességem alatt.

2015. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy óra múlva is olyan hanyingerem volt és szedultem, biztos voltam benne, hogy rossz lesz az eredmény ha ilyen rosszul viselem. De nem. 5,8 lett.
2015. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Háromszor vagyok túl rajta, mindháromszor kihánytam 10 perc után :( A harmadiknál már készültem zacsival...

Most várom a 4. babát és alkudozom a dokival, hogy a cukros lötyit cseréljük le zsemle-tej kombóra.

Azt mondta még alszik rá...


Nekem 3X lett értékelhetetlen, mivel kihánytam, gondolom ezért meg fogja engedni, legalábbis remélem :)

2015. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is féltem, hogy nem lesz jó az eredményem, hogy ilyen rosszul lettem de ma beszéltem az orvossal és rendben van. 6,6 lett a terheléses szóval ezt megúsztam :-) Mindenkinek szép napot kívánok! :-D
2015. aug. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!