Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+ 3 kismamik hogy birjatok?...

36+ 3 kismamik hogy birjatok? En ma nagyon szarul, nincs kedvem semmihez se kimozdulni elegge hisztis vagyok pedig eddig nem volt ilyen. Ki hogy birja? Igaz hogy a kisfiuk rahuznak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ma vagyok 36+3 hetes, és kezdem nehezen viselni a dolgokat. Tök panaszmentes voltam végig, ki is használtam, aktív voltam, de 2 hete fáj a fenékcsontom, és ettől nehezebb mozogni, van mikor csak sántikálni tudok. Nincs nagy pocakom, de vékony alkat vagyok, 43 kg-ról kezdtem, úgyhogy a derékrészem eléggé megviseli a súlycipelés, nehezen forgolódom az ágyban, és ettől hisztis vagyok. Néha úgy érzem, hogy nem bírom már ki a maradék 3-4 hetet, de közben meg nem szeretnék hamarabb szülni, olyan sehogysejó érzésem van. Az elmúlt pár napban gyakran volt mensis érzésem, meg mintha tegnap elment volna a nyákdugó egy része, de nem vagyok biztos benne, ma nem volt ilyen. Nekem is kisfiú lesz, és jah, azt mondják, hogy a fiúk lustábbak, és később jönnek, de igazából nem hinném, hogy ennek manapság van igazságtartalma. Olvasgattam evvel kapcsolatban hozzászólásokat, és kb. 50-50. Hát majd meglátjuk mi lesz. Dokihoz csak csütörtökön megyek, már kíváncsi vagyok, hogy állok. A pocim amúgy még nagyon fenn van, bár ahogy elnéztem itt, az sem jelent semmit.

2010. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden megpróbáltatás ellenére egész türlemesen viseltem az elmúlt heteket, de úgy érzem a végére én is kezdek nyűgös lenni. Az alvás csak álom, max 4-5 óra, minden mozdulatnál fenn vagyok, fájnak a lábaim, szóval teljes az idill. A pocakom közepes, de már akadályoz mindenben, ettől még türelmetlenebb vagyok. Az elmúlt hetekben szinte minden nap érzek mesi szerű fájdalmakat a hasamban, néha a hátam is fájdogál. Sokáig azt mondta az orvos, hogy meglesz korábban, de a legutolsó vizsgálaton, azt mondta, hogy egész jók az eredmények, így akár a végéig is egyben maradhatok. Örülnöm kellene neki, de én nem bántam volna, ha 38. hét körül már találkozunk:) Ha belegondolok, hogy mér ráhúzhatok, és 1 hónap is hátra van...:) Szeretném ha a lehető legjobb lenne a babának, de azt érzem az áldott állapotból, már terhesség lett a végére. Kitartást és könnyű szülést kívánok Nektek! 36h km
2010. márc. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 39+5 hetes vagyok, és amennyire visszaemlékszem, nekem is így a 36. és 37. hét körül kezdődött a neheze, szinte egyik napról a másikra minden nehéz lett, semmihez nem volt kedvem, minden fárasztott és idegesített. Bár múlt időben írtam, de a mai napig így van. Néha könnyebb, vagy jobb a kedvem, de alapvetően megmaradt ez a hangulat. Most még az tesz rá egy lapáttal, hogy minden este úgy fekszünk le, hogy hátha megyünk majd szülni, és minden reggel csalódottan ébredünk. :(
2010. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor nekem egy szavam sem lehet (ne!!)

még " csak " 35 hetesek vagyunk, de ugyanazokkal a gondokkal küzdök, mint Ti, 36--38 hetesen:-((

nyüglődés, feszültség, álmatlanság..., stb.

Persze nem panaszkodni akarok, csak olyan fura, hogy egy fitt nőből hónapok alatt " terhes " Anyuka lesz:-)))

2010. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat csajok...valahogy kibirjuk :) kicsit talan ma jobb volt,de mar nagyon turelmetlen vagyok es egyre gyakoribbak a joslo fajasok...

remelem mar nincs sok es talizunk a babonkkal :)

konnyu szulest csajok es kitartast!!!sok puszi nektek

2010. márc. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!