Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és még nem...

13 hetes vagyok és még nem híztam semmit, sőt. Mikortól számíthatok rá, hogy hízni fogok?

Figyelt kérdés

167,5 centivel, és 55,5 kilóval kezdtem, a második hónap végére picivel lement a súlyom 55 alá, azóta kb. 4 dekát híztam. A pocakom már kezd egy kicsit nőni.


Normálisan, egészségesen táplálkozom, a sport kimaradt az utóbbi 2 hónapban (előtte heti 2-3szor bicikliztem, úsztam). ehet, hogy amiatt fogytam?


Szerintetek mikortól számíthatok rendesebb súlynövekedésre?



2015. aug. 19. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
En is ennyivel kezdtem a terhesseget, csak 163 centivel es az elso trimeszterben semmit sem hiztam, de azt mondta az orvos is, hogy ha az etvagyam megvan, akkor nem gond. A masodik trimeszterben aztan beindult a hizas, most 67.6 kilonal tartok a 33 hetben, szerintem nalad is hamarosan beindul.
2015. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én az első három hónapban 3 kilót fogytam, a vége mégis 14 kg hízás lett. A fiam 3100 grammal született.


Sógornőm 20. hétig semmit sem hízott, összesen hízott 6 kilót 3700 grammal született a babája.

2015. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, én sem híztam még szerencsére :)
2015. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. héttől indult meg a súlygyarapodás. Havi 1 kg, a vége felé havi 2 kg.
2015. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egyaltalan nem baj. En ikrekkel voltam terhes, es a 14. hetig olyan rosszulleteim voltak, h enni is alig birtam, igy inkabb fogytam is, mint hiztam volna. A hasam kb a 15. hettol kezdett latszodni, de nagyon enyhen. Aztan onnantol dupla tempoban nott :) A terhesseg vegere +16 kg-mal voltam tobb, mint nem terhesen. Szoval, ne aggodj, meg nagyon az elejen vagy.
2015. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat. Oké, akkor nem aggódom:) Az orvosnál sem mondták a súlyomat mérő nővérkék, hogy gond lenne. Csak kíváncsi is vagyok, hogy mikor kezdek el majd egy kicsit felszedni, a rokonok egy része azzal húz, hogy milyen sovány vagyok (teljesen normális a súlyom, csak korábban több zsír volt rajtam), meg hogy egyek rendesen, dehát én eszek:)
2015. aug. 19. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
A kismamák többsége nem, vagy alig hízik az első trimeszterben.(Én sem híztam egy dekát sem egyikkel sem az első 15 hétben). Ne várd a hízást, mert azért elég ijesztő tud lenni, mondjuk a 3. trimeszeter elején, hogy kettesével ugrálnak fel a kilók, és még egy pohár víz is rajtad marad. Örülj, hogy még könnyen tudsz mozogni a nyári melegben (sok ismerősöm fogyott az elején, aztán mégis felszedtek 20-25 kilót a végére).
2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22.-23. hétől fogsz hizni majd. nem minden kismama hizik,egyformán.neked még van időd
2015. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok, és 2 kilót híztam. Szerintem már nem is sokat fogok, alig tudok már enni.

Szóval no para!

2015. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én az első 3 hónapban fogytam 3 kg-ot ,mert nem volt étvágyam!

Most vagyok 22 hetes és + 3 kg híztam. A baba szépen fejlődik és minden rendben van vele!

2015. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!