Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondják, hogy missed ab...

Miért mondják, hogy missed ab után az első hónapban nagyon könnyű teherbe esni? és ha mondjuk nincs is ovu?

Figyelt kérdés
Nekem most fog letelni az 1 hónap és minnél gyorsabban szeretnék babát de ebben a hónapban nem volt ovum.. Viszont voltam már együtt a párommal védekezés nélkül.. Így is lehet esély?

2015. aug. 24. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én megvártam a szexel a tiltást, a hat hetet. Menstruáltam egyet és abban a ciklusban terhes is maradtam. Szerintem van benne valami, hogy könnyebb. Nem tudom miért, kitisztítottak vagy miért, de nekem rögtön sikerült.
2015. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én azért nem vártam mert nekem a tisztitás után pár nappal jött is egy 3-4 napos mensi utána meg nem is éreztem semmi furcsát. kb 10 nappal a missed ab után védekezéssel voltunk együtt de most pár napja már nem védekezünk. 31-én kéne megjönnie. Az ovum egész hónapban néztem, hát nem volt :( Nagyon türelmetlen vagyok :(
2015. aug. 24. 11:28
 3/19 A kérdező kommentje:
Ilyen gyorsan jött a baba minden rendben volt? Vagy még a pocakodban van? :)
2015. aug. 24. 11:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetet mondtak, kivártuk a 4 hét szextiltást. Vagy 5-öt már nem tudom... Ja igen, mert közben megjött. Szóval egyszer jött meg, a következőben terhes lettem én is. Pedig rajta se voltunk a dolgon :) úgyh van benne valami!
2015. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De jó ezeket olvasni :) :)
2015. aug. 24. 11:49
 6/19 anonim ***** válasza:

Biztos, h missed ab utan par nappal menstruacios verzes volt, nem pedig csak a mutet miatt vereztel?

A 4 het szextilalmat mindenkepp erdemes betartani, sajat erdekedben!

Ovo nelkul meg nem ertem, h lehet teherbe esni??

2015. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen mert nekem nem csak missed ab volt hanem már előtte vetéltem úgyhogy szinte teljesen kitisztultam. Missed ab után nem is véreztem egyáltalán csak pont akkor amikor meg kellett volna eredetileg jönnie. Na meg van egy lágyéksérvem ami iszonyúan fáj amikor megjön és csak akkor fáj. Ebből is tudtam.


Ezért kérdezem én is, hogy peteérés nélkül is lehet teherbe esni missed ab után? Ezt csak az első hónapra értem.. Mert anélkül tudom, hogy nem lehet. De mindenki mondja hogy ilyenkor nagyon könnyű mert emlékszik a szervezet meg ilyenek. De nem értem, hogy ha mondjuk nincs ovu akkor is lehet? Mert örülnék neki ha hónap végén nem jönne meg :D Az a baba nagyon gyorsan sikerült, az első próbálkozásra az első hónapban de sajnos elhalt terhesség lett belőle :( De legalább nem az első volt mert van már egy 2 évesünk de szeretnénk tesót.

2015. aug. 24. 14:27
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom. Egyébként nekem is úgy volt a kititsztítás, hogy előtte elvetéltem, úgyhogy műtét után alig vérezgettem.
2015. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Barhogyis, de a missed ab utani kontrollt illo lenne megvarni a teherbeesessel, ott majd erre is ra tudsz kerdezni a dokinal!
2015. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nah én most azt hiszem nagyon le leszem pontozva...November végén elvetéltem, és mivel nem tisztultam ki rendesen, ezért december 3-án megműtöttek, aznap már mehettem is haza, addig véreztem utána, mintha csak megjött volna. (Azt megjegyezném, hogy úgy engedtek haza, hogy senki nem mondott semmit, semmi felvilágosítás, és persze csak nővérek a pult mögött - ők erre nincsenek felhatalmazva, nem mondhatnak semmi instrukciót erre vonatkozóan - , egy szakorvost sem tudtak oda hívni, hogy mondjon már nekem valamit.)Így férjem hazavitt. Aztán amikor kb az ovumnak kellett volna lennie, elkezdtem tesztelgetni és láss csodát pozitív lett. Mondtam férjemnek, hogy nah most ez van, próba szerencse, vagy összejön vagy nem, de ne hagyjuk veszni az esélyt. December 31-én már erős pozitívat teszteltem. Most pedig nagyon várom, hogy végre a karomban tarthassam azt a kis csodát, akit jelenleg már szétszedi belülről a pocim! :) Szóval kitartást, csodák mindig vannak, csak higyj bennük! :)
2015. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!