Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt tudni kell, h a családom...

Azt tudni kell, h a családom nem könnyű eset. Most várom az első babám. Betöltött 33. hétben vagyok. Nos, mostanában mindennel felidegelnek. Most is el kapott a sírás. Már attól félek, h a babumnak lesz baja. Nálatok volt ilyen? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem derul ki, hogy kire gondolsz, mint csaladod, hogy mivel "idegelnek fel" es hogy mi a kerdesed....

Koltozz el, ha nem tudsz veluk egyutt elni.

2013. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Külön élünk. De képesek telefonon felidegelni. Már inkább nem veszem fel lassan a telefont. A tesóm 1200 km-ről úgy felidegelt, h el sírtam magam
2013. jan. 27. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, hat akkor ne vedd fel a telefont, ennyi
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld megértetni velük hogy neked most ez hiányzik a legkevésbé. vegyék figyelembe hogy terhes vagy nem kéne felhúzniuk. ha meg tényleg nem értik meg akkor ne vedd fel a telefont.
2013. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen meg tudlak érteni!Az én családom is ilyen!Nekem is volt olyana terhesség alatt,hogy valaki annyira felhúzott,hogy sírógörcsöt kaptam,aztán meg azért sírtam,mert bűntudatom volt,hogy ezzel esetleg árthatok a babámnak!

Szerencsére a babámnak nem lett semmi baja,de még máig gyötötr a bűntudat emiatt!Én sajnos nem tudtam kiküszöbölni a problémát,mert nagyon közel élünk egymáshoz,neked viszont azt tanácsolom,hogy vagy egyáltalán ne vedd fel a telefont,vagy ha elkezdenek idegesíteni csapd le a kagylót és ennyi!Nagyon nagy pofátlanság egy terhes nőt annyira felhergelni,hogy sírjon.Főleg a család részéről nagy tapintatlanság ez,hiszen ők azok,akiknek leginkább támogatni kellene ilyenkor,amikor érzelmileg egyébként is labilis vagy,a hormonok miatt!

Ne hagyd,hogy felidegesítsenek,gondolj a kicsidre!

Boldog bababvárást kívánok!:)

2013. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És milyen jellegű dolgokkal? A babával kapcsolatosakkal? Mert ha igen, akkor azoknak a dolgoknak könnyen utánanézhetsz a neten. Ha meg más, akkor el kell őket hajtani, nem vagy vevő az ő hülyeségeikre. Ezt nyugodtan megmondhatod neki, legfeljebb ráfogod a hormonjaidra. ne hagyd, hogy maceráljanak, neked most "fontosabb" dolgod van!
2013. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam többet senki sem idegeskedett és sírt terhessége alatt,egy fél éves állandóan mosolygó egészséges babám van.Attól mert valaki azt mondja "ne aggódj meg ne idegeskedj",attól még ugyanúgy reagáljuk le a dolgokat,nem tudunk a terhesség idejére megváltozni,mindent nem lehet kivédeni,annyit tudsz tenni,hogy pozitív dolgokkal veszed magad körbe,sok olyat csinálj ami örömmel tölt el,és mondogasd magadban,hogy "türelmes vagyok,a pici édes drága babum a legfontosabb" plö.
2013. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást tanácsot. Igen a tesómmal ezt meg tudom tenni, h rácsapom a telót v nem veszem fel. Az már jobban zavar, h a saját anyámat nem érdekli, h baja lehe az unokájának. Az én nagyim viszont egy tündér. Énekel a babának és a kis drágám rögtön poci táncot lejt. Ő és a párom a legmegértőbb. És nekem is büntudatom van, h lesz a picimnek baja
2013. jan. 27. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak megijeszteni de a szituációk hasonló anyós párom húga és sógora kikészített illetve elsőnek 7hetesen a párom nagymamája elhordott mindennek ezzel akarom megfogni az unokájat stb... Sok sírás vita vérzéssel 4napig feküdtem kórházban! Aztán el is költöztünk másik városba ahol mint írtam párom húga és családja tettek tönkre mindenbe beleszoktak nyeltem az ideget rengeteget sírtam uszították ellenem a párom(hál istennek nem lehetett) 34+3hetesen beindult a szülés! vissza tudták tartani amíg benn feküdtem ismét 4napot a kórházban mivel már jobbat nem tudtunk kitalálni hogy ne bántsanak odaköltöztünk a szüleimhez! itt nyugi van már egy hete! a telefont nem veszem fel a netes közösségi oldalakat nem nézem! párom pedig nem vesz róluk tudomást! úgyhogy te is próbálj meg nem figyelni rájuk a babával foglalkozz meg azokkal akik szeretnek! tudom nehéz de próbáld meg! boldog babavárást:-) 36hetes kismama
2013. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!