Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karcag és környéki anyukák?...

Karcag és környéki anyukák? Dr. Farkas Béla magánrendelésén van ultrahang?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon ismerem az itteni orvosokat, és érdeklődnék, hogy Dr. Farkas Béla magánrendelésén van-e lehetőség ultrahangra, vagy a kórházba utal be a vizsgálatra?
2015. aug. 24. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen van. Nekem ő volt a fogadott orvosom 1 hónapja szültem, szóval ha kérdésedvan szívesen válaszolok :)
2015. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú, szuper, köszi!


Valójában minden érdekelne vele kapcsolatban.

1. Elégedett voltál a doktor úrral? Szakmailag és hozzáállását tekintve is?

2. Mennyi nála a magánrendelés alkalmanként?

3. Milyen gyakran kellett vizsgálatra menned, illetve melyek voltak azok a vizsgálatok, amikkel a kórházba utalt be? (AFP, ilyesmi.)


Előre is köszi, ha válaszolsz!

2015. aug. 24. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Végül is meg voltam vele elégedve, de nem egy beszédes ember. Ha kérdeztem, persze válaszolt, vagy ha problémám volt segített. A 40 hét alatt 2* vizsgált. De mindig ultrahangozott. 8000 ft a magán/ alkalom. A kórházba csak a kötelező uh-ra küldött. A 36. Hétig 4 hetente, utána hetente kellett menni. Remélem segitettem. Nyugodtan irj, ha esuedbe jut valami :)
2015. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszokat. :)

Holnapra kaptam hozzá időpontot, de ha eszembe jutna még valami, nem bánod, ha megkereslek privátban?

2015. aug. 24. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan :)
2015. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!