Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha csak ilyen későn jutok...

Baj ha csak ilyen későn jutok el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Szabadság, nyaralás, túlóra miatt nem tudtam még elmenni nőgyógyászhoz. Csak heti egy este rendel és a tegnapi betegség miatt elmaradt. Ìgy csak 7 hetesen és 4 naposan jutok el nőgyógyászhoz. De értekezlet lesz aznap és ha elhúzódik akkor csak 8 hetes 4 naposan.
2015. aug. 25. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gond. sok helyen olvasni, hogy előbb nem is foglalkoznak a kismamával. És így te sem mész feleslegesen.
2015. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, főleg, ha nincsen panaszod.
2015. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsö lányomnál 6 hetesen muszáj voltam menni a munkahelyem miatt. Utánna viszont tiszta ideg voltam, így eldöntöttem, hogy a másodiknál nem fogom elsietni.

Másodiknál házasodtunk össze, majd nászútra mentünk, így 10 hetesen mentem el elöször.


Egyébként vizsgálat szempontjábol 10hetes kor elött nagyon semmit nem csinálnak. 10 hetesen lehetne csak elvileg hivatalosan a terhességet megállapítani, sok doki elötte valo vizsgalatokkor még elküld, hogy korai terhesség. 10 hetesen van hivatalosan az elsö vizsgálat ahol megállapítják a terhességet és megkapod a papirokat. 12 hetesen meg az elsö genetikai vizsgálat.

telejesen felesleges elsietni.

2015. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyából ekkor van értelme elmenni először.
2015. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, ha előbb mész, úgyis visszahív.
2015. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a vérvétel miatt szerintem jobb előbb menni (nálam pl. 6 hetesen derült így ki, hogy a pajzsmirigyemet kicsit meg kell turbózni), de a szívhang miatt úgyis visszahívtak volna, ha ennél korábban mész, és nem is szokták mondani, hogy 7-8 hetesnél előbb menj.
2015. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7+3-nál mentem először, aztán 10+1-nél. Semmi különösebb nem történt, megállapították, hogy élő terhesség. :) Ha egy héttel később megyek, akkor is ez lett volna. :)
2015. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így lesz jó.. 6 hetesen voltam, éppenhogy volt pulzálás, a doki azt mondta még védőnőhöz se menjek és 3 hét múlva visszahívott, hiába volt már pulzálás először is. Legközelebb biztos, hogy nem megyek 8-9 hetes korom előtt.
2015. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!