Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan fogom tudni, hogy a...

Honnan fogom tudni, hogy a babám megmozdult? Milyen érzés? Első terhességnél hanyadik héten érezhető?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Eleinte bizonytalankodsz majd, hogy ez az volt-e, vagy sem... Aztán egyszer csak biztos leszel. :o)

A mikor az nagyon változó, valahol 14-22 hét között.

2010. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából középidőben érezheted, ha az első baba. Meg fogod ismerni, mert olyat még nem éreztél előtte. Mintha apró légbuborékok mocorognának vagy kis kaparó érzést fogsz tapasztalni. Egyszerűen fantasztikus érzés! Alig várom, hogy újra érezhessem!

1 éves baba anyukája

2010. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó. De leírom én mit, mikor éreztem.

15 hetes voltam mikor bal oldalon lent kis pöckölést éreztem. Majd minden nap ugyan ott. Volt hogy egy nap többször is. Ez egyre sűrűsödött, a dokim azt mondta 16 hetesen már simán lehet hogy a babát érzem. 17 hetes voltam mikor láttam is egy ilyen "pöckölést" a hasamon, 18 hetesen a férjem is érezte!

Mellső fali placenta volt, erre pedig azt mondják hogy később lehet érezni, hát én már 15 hetesen éreztem.

Sok boldogságot!

5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, első baba!
2010. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem teljesn más volt tegnapelött :D (14+3 hetes voltam akkor, első baba) Éjjel egyszercsak szószerint kidudorodott a köldököm alatt úgy 5-6 cmrel jobb oldalt, azóta többszöris csinálta már! Nem erre az érzésre számítottam, én is valami kapirgáló buborékos érzést vártam, ehelyett mint egy kis tank úgy nyomul az oldalamnak. Semmi mást nem érzek csak egy folyamatos nyomást! :D


Nagyon sok boldogságot mindenkinek!

2010. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 20 +4 vagyok, kb 2 hete érzem, de nem mindeen nap, nem is tudtam hogy a babát érzem e de igy vissza gondolbva igen., ma pl nem éreztem,. olyan mintha levegö buborogna a beledben, és kis valami simogatna belülröl, de csak mp-ig tartm aztán megint várni kell rá fél napot vagy 2 napot., a bal oldalon érzem csak ..
2010. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tegnap hajnalban nem tegnapelött!
2010. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is szoktam valamit érezni a bal oldalon,de csak akkor amikor fekszek vagy ülök.De nem vagyok biztos benne,hogy a picikémet érzem.Biztosra mikor fogom tudni?16hetes km
2010. márc. 10. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
jegyezd fel ezeket azérzéseket, és mikor már tutira öt érzed, vissza tudod nézni, mikor is kezdödött. én ma vagyok 20 hetes és 5 napos, már irtam neked, én is éreztem már a 17. héten valamit, de azt hittem csak egy kobor puki, mert a gravidát szedem és vasat azoktol nagyon levegös vagyok, de ha 2 napig nem szedem, akkor tutira tudom ,hogy baba mozog e vagy levegö:)
2010. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!