Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
folsav 3mg
2015. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit természetes úton viszel be. Olyan bio ételek fogyasztása, ami tele van vitaminnal.


De terhesség alatt leginkább a folsavnak kell megfelelö mennyiségben lennie, de ez minden vitaminban van. Legjobb nem létezik, ahogy rossz sincsen. AMit a patikákban lehet kapni mindegyik jó.

2015. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vannak a neten terhesvitaminokat összehasinlító táblázatok, azokat meg tudod nézni és kiválaszthatod ami neked tetszik de mindenkinek más válik be, mert sokan mondják, hogy például valamelyiktől hányingerük lesz, nem tudják lenyelni stb.. ki kell próbálni. Elvileg a legfontosabb, hogy terhesség előtt folsavat kezdj el szedni de ne 3 mg-osat amit az első ír hanem max 1 mg., a 3 mg-os kifejezetten vérszegényeknek van és nem terheseknek, az sok lenne terhesség alatt
2015. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, valóban az, amit friss zöldségekkel gyümölcsökkel viszel be, ez tud a lehető leghatékonyabban felszívódni.


A készen kapható vitaminok közül nekem a Hipp Natal jött be, ami olyan, mintha multivitamint innál, és mellé kiegéeszítésnek folsav, és magnézium, meg néha C itamin, és szelén.


A Femibiont is nagyon szokták szeretni. Gravidáról, Elevitről sokszor hallottam, hogy hányingert, hányást okozott, valószínűleg a túl sok vitamin sem jó, főleg nem egyben bevéve.

2015. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én nem vagyok vérszegény, de az orvosom az első 12 hétre 1-2*3mg folsavat kért, hogy szedjek mind a két terhességem esetében. Utána elhagyható volt, rendes táplálkozás mellett max multivitamin néha, vége felé magnézium.

Terhesség előtt pedig a teljes Bkomplex javasolt, nem csak a folsav.

2015. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
LongoVital. csak gyógynövényeket, természetes anyagokat tartalmaz, és bárki szedheti, az immunrendszer bivaly lesz tőle.
2015. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 feko válasza:
ELEVIT
2015. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 feko válasza:

Téves az előző.

A helyes kombináció: ELEVIT + folsav.

Amúgy kis eséllyel, de borítékolható a nyitott gerinc és a mongolidióta / down kór.

2015. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit megkívánsz arra van szükséged.Gyümölcs,zöldségek stb.Természetes étrendnél nincs jobb.Vitamin szedése terhesség alatt szerintem felesleges.Nehogy 5 kilós baba legyen a vége :D
2015. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bear33 válasza:
Szerintem az Elevit
2015. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!