Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, most...

8 hetes terhes vagyok, most következne a 2. ciklusom, most maradna ki másodjára. Este egy nagyon kis csepp, alig észrevehető vérzésem volt, és nem tudom, ha csak ennyi normális-e?

Figyelt kérdés
Vannak menszesz szerű görcseim is. A szervezet emlékszik ilyenkor az előző vérzésekre vagy gond van? Tapasztalat?
2010. márc. 10. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szokott ilyen lenni az éppen aktuális mensi időpontjában, ha csak ennyi vér volt, akkor normális.

Ha több vér lesz vagy barnázás akkor orvoshoz kell menni (felír progeszteront)

Ha görcsölsz, akkor érdemes lenne magneB6-ot szedned ilyenkor!

2010. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szedem a progit már és magneb6-ot is.

most várok reggelig.

egy kicsit beparáztam.

2010. márc. 10. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, feküdj le, pihenjél, amíg nem alszol, addig próbáld elterelni a fighyelmed, mert a stressz nem tesz jót.

Több millió nő barnázik többet-kevesebbet az első hetekben és egészséges babát szülnek!

Szóval nyugi :)

2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon pontosan leírtad,igen a szervezet emlékszik a mesikre. Nekem erre a dokim azt mondta, hogy pár csepp vérnek semmi jelentősége. És tényleg nem volt, egészséges kisfiam született 2008-ban. Idén meg jön a tesó:)
2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a 17. hétben vagyok, és az első két menstruáció idején nekem is volt némi "vérzésem", volt olyan, hogy egy nap egész nap volt egy kis barnás vérzés, másnap semmi, harmadnap megint.

Az elsőnél én is megijedtem, megnézte az orvos, és azt mondta, hogy zárt a méhszáj, ami jót jelent, próbáljak meg pihenni, feküdni lehetőleg. Nem tudják megmondani, hogy mitől van ez, a legvalószínűbb, hogy a szervezet még emlékszik a periódusra. Nekem azt is mondta a nőgyógyász, hogy lehet, hogy a terhességben nem részt vevő rész válik le odabent ilyenkor, ami egy tisztulási folyamat is.


Ha élénkpiros és sok a vérzés, akkor mindenképpen fordulj orvoshoz, de a saját megnyugtatásodra akkor is elmehetsz a dokihoz, ha csak kicsit barnázol.

2010. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

voltam bent,minden ok,1 cm a baba és dobogott a szive.

megnyugodtam.

2010. márc. 11. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, és vigyázz magadra még az elkövetkező 4 hétben még jobban, ne idegeskedj semmin! :-)


Előző hozzászóló

2010. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper! Grat!
2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!