Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici kattogó hang mitől lehet?

Sankarea kérdése:

Pici kattogó hang mitől lehet?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre,mikor a pici mozog odabenn,hogy egy kattogó hangot hallok,majd mintha érezném is hogy valami "roppant" mint amikor kiroppan az ember válla,csak finomabb kis roppanás.mitől lehet ez?volt valakinek már ilyen?

Nem ám összetöri magát odabenn a csöppség :)

köszi a válaszokat előre is

34 hkm



2015. aug. 27. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 34 hkm vagyok és kb 1 hete lettem rá figyelmes. Én azt olvastam, hogy az izületei, és teljesen normális.

Hogy érzed magad? Mennyire aktív a kis drágád?

2015. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hmm eléggé ijesztő a dolog szerintem,de kicsit meg nyugodtam,hogy nem vagyok vele egyedül :)

Mi nagyon akívak vagyunk most,főleg amint le tudok ülni egyből tolja a kis testét oldalra mindig van egy kis "púpocskám" :) néha kellemetlenül ki tudja nyomni magát olyankor meg cirógatom és helyzetet vált :) mikorra vagy kiírva? Kislány/kisfiú?

Én október 8,de márII-III fokban érett a lepényem szerintem hamarabb megleszünk,ha a kisherceg is úgy akarja :)

Boldog babavárást :)

2015. aug. 27. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

De jóó :-) én képzeld október 7.-re vagyok kiírva :-) és ugyan úgy kisfiú, de nekem is olyan érzésem van, hogy előbb fog jönni.

Mi Németországban élünk, nekem eddig a méhlepényt egyáltalán nem említették, itt sok minden másképp megy, mint otthon. Azt sem tudom, hogy nézik-e rendesen.

Ez én picim is nagyon aktív, sőt túl aktív, alig alszik, néha már ez miatt aggódom. Szerintem nem érti miért megy össze a hely :-D és próbálja folyton kinyomni magát, helyet csinálni.

Én is neked nagyon boldog babavárást kívánok! :-)

2015. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
A kattogò hang a körme, ahogy pattogtatja.
2015. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dejó és mi lesz a neve? :) Nálunk a Krisztián nevet kapja apuka után :) örülj neki hogy nem Magyarországon szülsz szerintem ,engem egy kedves figyelmetlen orvos miatt rákosnak tituláltak aztán betadine-t akartak adni ,kiakadtam hogy dehisz az gombára van meg terhesen használhatom e erre a doki :"miért maga terhes?" Nem éppen fel fújtak héliummal :D

Nekem ha nagyon ficereg akkor mindig sétálok és akkor abbahagyja :) de persze éjjel mindig akrobatázik :) pihenj nagyon sokat most már így főleg a vége felé és vigyázzatok magatokra :)

2015. aug. 27. 17:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es köszi a választ :)
2015. aug. 27. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én sem tudtam de aztàn mondta a doki. Mert jellemzően a harmicixedik héten hallható,főleg a vége fele. Kellemes babavàràst és könnyű szülést mindenkinek. 😁
2015. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért eléggé durva hogy az ilyen kis körmöcskékkel ilyen hangosan tud kattogtatni,dehát az a lényeg hogy nem a csontjait töri :D

Köszönjük szépen :)

2015. aug. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!